Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Photoshoots"

12 Articles

Focení s Adélkou a Bárb: Pinup Girls

Tohle malé rychlé focení u kávy malinové citronády bylo vážně skvělé. Za prvé nebylo moc času, takže jsme se snažily o sto šest, aby vše odsejpalo, a za druhé jak jsme makaly, tak pak zbyl čas si jen tak povídat.

photoshoot_pinup_01

Adélka, fotila Bárb

Holky měly za úkol do časopisu nafotit, jak by ony pojaly pinup styl. Musím říct, že pinup je poměrně svazující téma, alespoň pro mne by bylo. Znáte to, červené rty, uhlazené velké old-schoolové vlny ve vlasech, linky, piha krásy a červený korzetek dopněný o děrované černé punčochy s puntíkatým šátkem ve vlasech.

Pro mě je to naprostá nuda! Nic z toho bych asi nikdy nenosila. A bylo fajn vidět, že i z pinup stylu si lze vzít inspiraci a stále být svá. Holky to předvedly v oblečení, já doufám v líčení.

photoshoot_pinup_04

Bárb, fotila Adélka

Linky byly pro obě dvě samozřejmostí už i proto, že holky je běžně nosí. Jen jsem trošku přitvrdila s tloušťkou. Adélce jsem dopřála trošku té malinové citronády  na rty i tváře. Protože vím, že se v červených a vůbec zářivých rtěnkách necítí, šly jsme na to oklikou. Červené byly tváře. Roztomile zabarvené jako když se červenáte. Rty už jsme jen lehounce dobarvily, aby s tvářemi korespondovaly. Jednoduché. Naopak Bárb je rtěnkový člověk. Ale outfitu vévodila oranžová, tak na rty i nehty připadla oranžovo-korálová. Klasická červená šla zkrátka stranou. Proč se jí držet, když to není váš styl? Stačí se jen lehce inspirovat. Nebaví váš černé linky? Zkuste modré!

PS: U Bárb k té oranžové vypadaly skvostně! Vážně se jich nebojte!

photoshoot_pinup_03photoshoot_pinup_05photoshoot_pinup_02 photoshoot_pinup_06Co vy a pinup, je to váš šálek čaje? A berete trendy za své v plné podobě nebo se jen chytře inspirujete a ohýbáte trendy podle svého?

Read More →

Focení: Král a Miss VŠE

photoshoot_kralmissvse_01Snad první teplý den letošního jara vyšel právě na tohle focení. A to po té šílené zimě bylo opravdu obrovské štěstí. Lokací byla stromovka, kde jsme zabrali skoro celou jednu velkou louku backstagí, což přitahovalo poměrně dost lidí okolo, kteří se šli ten den jen tak projít.

photoshoot_kralmissvse_02Fotili jsme přeměnu Krále VŠE Honzy a Missky VŠE Hanky. Styling měla na starosti Adélka a musím říct, že jsem z její práce unešená snad víc než kdy jindy. Oblečení zajistili Freshalbels a už během vybalování jsem si zamilovala několik kousků, které zkrátka musím mít! :D

photoshoot_kralmissvse_03Krom videa se můžete podívat na všechny fotky v lookbooku. Já musím říct, že jsem si je strašně zamilovala. Stromovka je nevyčerpatelná studnice úžasných lokací a dokonce i zvířat na focení :D

Co vy na fotky říkáte? Já bych takovouhle proměnu brala klidně každé ráno :D

Read More →

Focení s Bárb: Metal Candy

macpsani_01Bylo mi líto, že tyhle fotky nakonec ztratily uplatnění, takže vám je ukážu aspoň prostřednictvím tohoto malého článku. Byl to už závěr focení skříní a psaníčko MAC, které jsem vám ukazovala v říjnových Nákupech a Novinkách minulého roku, se nám k težkým náhrdelníkům skvěle hodily. Je prostě jako kousek šlehačky, jen se do něj nevejde moc věcí, bohužel. Ale strašně se těším, až ho jednou jako psaníčko opravdu využiju!

Jinak líčení je stejné jako bylo po celé skříně. Doteď i mě fascinuje, jak moc to líčení vypadá jinak pouhou změnou rtěnky, jak jsem psala ve sloupku. Je to takový jednoduchý základ kouřového líčení podél linek oka. Nic složitého a přitom tak efektivního, nemyslíte?

macpsani_02

macpsani_03

macpsani_04PS: Co mám na rtech upřímně absolutně netuším. Ale tipuju to na MAC Cremecup v kombinaci s Top Shop Brighton Rock. :)

Focení s Bárb a Adélkou: The Vibe of Old Times

Doufám, že si pamatujete prvních pět částí focení s Bárb a Adlékou (01, 02, 03, 04, 05). Tohle jsou snad moje nejoblíbenější fotky. Vážně musím říct, že k nim mám nějaký zvláštní vztah. Nejen, že to byl perfektní den plný srandy, ale bylo to vlastně jedno z mých prvních focení :) A jsem naprosto unesená, jak fotky vyšly.

adelka_vibe_01 adelka_vibe_02 adelka_vibe_03

Nicméně se stalo to, že naprostou náhodou jsem zjistila, že jedna část mi prostě vypadla. Nějak jsem na ty fotky zapomněla. Pravdou je, že to byly extra fotky, které nezapadaly do původního konceptu, ale nedalo se jejich nafocení nakonec odolat.

adelka_vibe_04 adelka_vibe_05 adelka_vibe_06 adelka_vibe_07

Líčení bylo trošku tvrdší jak na očích, tak i na rtech. Především kvůli světlu, které bylo hodně ostré a doslova bílé. Na těchto fotkách miluju Adélky obličej. Strašně jí závidím ty roztomilé pihy na nose, což považuji za jednu z nejroztomilejších věcí na slečnách vůbec, a její oči. Nemůžu se jich zkrátka nabažit. Musím uznat, že Bárb to vyfotila skvěle.

adelka_vibe_08 adelka_vibe_09 adelka_vibe_10

Víte, že já tyhle tvrdé kombinace miluju. Nebojím se tmavě fialové rtěnky ani v reálném životě. Tuhle rtěnku jsem vám ukazovala několikrát. Je to NARS Train Bleu, která se sama o sobě tváří více studeně fialově. Ale tohle focení mi dokazuje, že tyhle vražedné rty s jednoduchým makeupem a světlou pletí prostě ladí!

adelka_vibe_11

Focení s Adélou Pečlovou a Bárb: Jarní kolekce

Další focení pro Adélu Pečlovou, tentokrát to byla jarní kolekce prozářená svěltými třpytivými kousky. A občas tu a tam nějaký ten měkkounký, plyšovoučký králík.

adelapeclova_jaro_01 adelapeclova_jaro_02 adelapeclova_jaro_03 adelapeclova_jaro_04

I líčení mělo být jemné, třpytivé a plyšové. Takže šlo o enormně prozářené lícní kosti, které se leskly do dálky. Rozjasňovač tedy doplnil trošku bronzer, ale to jen aby podpořil modelaci lícní kosti highlighterem. Oči byly zahaleny do lehkého oříškového kožíšku, aby moc nepřebíjely ty krásné zářící tváře. Ostatně líčení nesmělo přebít božský styling Adélky Chloe, která znovu dokázala, že je ve stylování opravdu bůh!

adelapeclova_jaro_05 adelapeclova_jaro_06 adelapeclova_jaro_07

Fotografkou byla jak jinak než Bárb, která svou práci zvládla více než mistrovsky. Jako vždy ostatně.

adelapeclova_jaro_08 adelapeclova_jaro_10adelapeclova_jaro_11 Ačkoli focení proběhlo už na začátku podzimu, z fotek na mě dýchá jaro. Světlo naštěstí velmi nám hrálo do not a dotvořilo celý feeling fotek.

adelapeclova_jaro_13adelapeclova_jaro_12 adelapeclova_jaro_14Co na to říkáte vy? Já musím říct, že už se zase strašně těším na jaro a tunu rozjasňovače :D

Focení s Adélou Pečlovou a Bárb: Podzimní kolekce

Adéla Pečlová je velmi talentovaná mladá návrhářka šperků. Její kousky přitahují pozornost a z vlastní zkušenosti můžu říct, že její „háďátka“ vyvolávají konvezrace i neznámými kolemjdoucími :-) A o vyvolání pozornosti šlo při vytváření techto promo fotek především.


Co se stylingu týče, já nejsem ta nejpovolanější osoba, která by to měla popisovat. Styling dělala Adélka. Ale jak vidíte, šlo o vrstvení a silné kombinování různých „háďat“.

Makeup tomu musel korespondovat. Já měla ale jeden z nejblbcovatějších dnů za poslední měsíce a, ač je to k neuvěření, zapomněla jsem si odličovací ubrousky. Sice jsem byla sbalená za 5 min, ale tohle mi vypadlo. Věřte mi, mám za to, že jsem je do tašky dávala. Když jsem přijela, málem jsem se zhroutila, ale nakonec jsme to zvládly. Všechny.

Dominantou tohoto podzimního líčení byly oči orámované tmavým obočím. Začínala jsem u hnědých kouřových očí kočičího tvaru a postupně přidávala burgundi barvu, silnější kočičí linky a pod ně urbanistickou stříbrnou linku navozující robotický look. Vše podpořené silnými konturami, které ke konci focení sklouzávaly do zelené a úplně nakonec až ke zlaté


Focení bylo úžasné, hektické, jako každé focení, ale úžasné! Háďata Adély Pečlové jsou nesmírně inspirativní kousky a jsem ráda, že mám jeden doma. Pokud vás její tvorba zaujala, tak vás nasměruju k ní na stránky, kde se v tom všem můžete porochňat. Tak co, líbila se vám háďata a silné líčení?

Foto a následná úprava: Bárb