Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "TOP 3"

12 Articles

TOP 3: Zlaté stíny

top3_zlatestiny_04

(Zleva: Halfbaked, Chanel, Sleek)

Zlatá na očích je jedna z nejklasičtějších záležitostí vůbec, řekla bych. Je to něco jako červená rtěnka či černé linky s ocáskem. Zlatou může nahodit kdokoli a bude v ní vypadat úžasně, ale hlavně ji lze nosit v jakémkoli věku. Nikdy nevyjde z módy, vždy bude uznávaná a hodnocená jako klasika.

Read More →

TOP 3: Třpytivé fialové stíny

top3_fialovestiny_04

Zleva: Catrice, Sleek, UD

Fialová je jedna z barev, kterou jsem dříve spíš ignorovala, ale musím sebe pochvalně říct, že mi sluší. Umí vytáhnout z mých očí hnědou. Ať už je ale barva vašich očí jakákoli, určitě se téhle barvy nebojte. Švestkovější odstíny nebudou působit tak nápadně, ale zas je to hezká změna oproti typickým hnědým či černé, které nosí všichni. Read More →

TOP 3: Zastřené růžovo-červené rtěnky

top3_zastreneruzovocervrt_01

(Zleva: Esteé, Bobbi, NYX)

Tentokrát se pobavíme o rtěnkách, které sice možná na první pohled v obchodě neupoutají pohled každého, ale ve finále jsou na rtech krásné a přitahují k vašemu obličeji spoustu zvídajících pohledů. Nepřitahují pozornost ke rtům, ale prostě celkově k vám. Jsou to takové ty rtěnky, které nejsou sobci, nahrají vám a vy můžete střílet góly. Read More →

TOP 3: Matné hnědé stíny

top3_matnehnedestiny_04

Zleva: Kiko, BB Stone, BB Cocoa

O významu téhle skupiny snad doufám, ani mluvit nemusím. Jsou to naprosto nezbytní pomocníci při ztrácení stínů. Zrychlí a zjednoduší proces stejně, jako tak nějak učeše celé líčení. Dá se s nimi měnit tvar očí, celý pohled, stejně jako se dá kouzlit s bronzerem či konturovacím pudrem. Tak tedy směle do mých oblíbenců: Read More →

TOP 3: Fialové rtěnky

top3_fialovyrt_04

(Zleva: Sleek, Dermacol, NARS)

Fialová na rtech je rozhodně raubířská volba a proto ji tak miluju. Ne každý si na ni troufá, proto se cítím s fialovými rty v ulicích jako jednorožec. Pravda, umí občas udělat vaše zuby opticky žlutší, ale co…? To není všechno, život na tom nestojí. Já jsem vybírala odstíny fialových, které nejsou stoprocentně čistě fialové, aby byly tak trošku přístupnější. I když chápu, že i tak to nebude asi úplně pro všechny. Read More →

TOP 3: Zářivé růžové rtěnky

top3_zariveruzovertenky_04

(Zleva: Pinkini, Vivids 904, RMK 02)

Tahle kategorie se v českých ulicích těší stále větší a větší pozornosti. A to je rozhodně dobře! V létě je to totiž ideální volba – není potřeba se potit pod tunou makeupu, rtěnka, která si vyžádá všechnu pozornost je daleko logičtější volba ;) V tomhle článku vám ukážu mé nejoblíbenější kousky.

Sleek Pout Paint 160 Pinkini

(www.sleekmakeup.com)

Začneme asi tím nejzářivějším, co tu dneska máme na programu. Pinkini je asi ten nejzářivější zástupce v mé kolekci a mám pocit, že tohle je jedna z těch rtěnek, kterou nikdy nedám z ruky, i když vím, že jí je tolik, že ji nikdy nevypotřebuju. Jelikož je to Pout Paint, stačí ho vážně malilinko, plus výdrž je neuvěřitelná, takže téhle krásky vážně nespotřebujete moc. Dokonce bych tady zvážila i nákup do dvojice – pokud vaše kamarádka prahne také po tomhle odstínu, kupte Pinkini na půl, jen jedna nebude mít originální balení, ale co. To stejně nenosíte na rtech. Ale jinak vám oběma tahle kráska zaručí neonově růžové rty. Ani moc teplé ani moc do fialova, prostě perfektní letní párty odstín!

top3_zariveruzovertenky_03

Maybelline Color Sensational Vivids Lipstick 904

(DM, Rossmann)

Vivid Rose je z tria nejsvětlejší, ale i tak poměrně výrazná. Tedy pokud ji nedáte vedle Pinkini, to pak vše kolem vypadá jako přirozený balzámek. Je asi i nejteplejší, ale i tak pevně stojící v růžovém rybníčku. Možná bych ji dala i nálepku „bárbínkovská“, ale to jen v tom nejlepším slova smyslu. Krásná na léto, já sama jsem ji kupovala v létě ve Varech, kde jsem zjistila, že jsem odešla z domu bez rtěnky a to jsem přeci nemohla připustit, že? :D Na rtech je příjemná jako ostatní vividky a výdrž je optimální její krémovosti, možná spíš víc na té držací straně. Určitě je to jedna z nejlepších letních slečen, které jsou dostupné běžně v drogérii.

top3_zariveruzovertenky_01

Rimmel Kate Moss Lipstick 02

(DM, Rossmann)

Tenhle zástupce zářivě růžové rodiny je asi ten nejzastřenější, ale rozhodně ne moc, aby si nedokázal dupnout. Je to taková sofistikovanější růžová, a pokud jste vyznavači podzimu na rtech, tohle je podle mě ideální kompromis mezi letní zářivou rtěnkou a podzimní malinou. Určitě s ní také zazáříte a RKM jsem na blogu mluvila už několikrát. Takže není nutnost se tu opakovat. Je to jeden z původních RKM odstínů, který by určitě neměl být přehlížen.

top3_zariveruzovertenky_02

Pokud jste na rtěnky a sbíráte odvahu na to, je konečně nosit, zářivé růžové jsou nejlepší odraziště. Jasně, můžete na to jít postupně, ale stejně jednou skončíte u nich, tak proč se bránit? Co vy, už jste jim podlehli?