Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Results for category "Dnešní Outfit"

22 Articles

Dnešní Outfit: Homeless in the Rain

do_homelessintherain_03

Možná to tak nemáte, možná jo, ale já mám jednou za čas své bezdomovecké období. S notnou dávkou nadsázky tak říkám času, kdy nemám náladu na čančání, sahám spíš po pohodlných a plandavých věcech, do kterých se lze „začuchňat“, které vás schovají nebo zcela spolknou. A to vše většinou v barevném provedení: šedá s melírem (anebo jak říkám já tepláková šedá), khaki či černá.

do_homelessintherain_01 Read More →

Dnešní Outfit: Xmas Plaid

do_xmasplaid_01

V minulém outfitovém článku jsem vám vyprávěla o tom, že nevěřím na deštníky. Teď vám budu vyprávět pohádku o tom, jak nevěřím na teploměry. A o tom, jak se to někdy nevyplácí. Většinou se totiž řídím tím, co zmíní lidé kolem mě – paní v obchodě nebo kamarádi u kávy – jak jsem už někde říkala, nedívám se na televizi, tudíž mě nepotká ani tamní předpověď počasí. A na mobilu jsem líná koukat. Prostě mě to nenapadne.

do_xmasplaid_04 Read More →

Dnešní Outfit: Blue and Pink World

dm_blueandpurpleworld_01

Dnešní outfit bude, jak je možná už mým zvykem, spoustě lidí proti srsti. A přitom jsou to všechno obyčejné, jednoduché kousky. Znovu bych se opakovala s mou láskou ke kontrastům, k mixování sportovních a dívčích kousků. Holčičí sukně s volnějším tričkem. Přesně jako je tomu na fotkách. A to za to může vlastně shoda náhod.

dm_blueandpurpleworld_03

Třeba do teď jsem nevlastnila sukni. Až pak jsem se před Adélkou zmínila o touze kupit si sukni určitého střihu a ona mi okamžitě poslala seznam několika stránek, kde je teď mají ve slevě. Ten člověk je bůh na nakupování! A tak jsem si vybrala sukni z Asosu, abych zjistila, že i expresní doručení by mi jí dovezlo domů v pondělí. Den po mém odjezdu. Zklamaně jsem tedy zaškrtla kolonku standartní pošty. Načež mi v neděli po přistání přišla sms, že mi zítra bude doručen balíček. Naštvaně jsem zamrčela, že ta expresní by to stihla, ale co se dá dělat.

dm_blueandpurpleworld_04

Ale po návratu z dovolené, jsem jela k rodičům hlídat psy. Tedy nulová šance vyprat, vybalit, nic. Doma jsem se stavila jednou kvůli natáčení Nákupů a Novinek. Jinak jsem prakticky bez oblečení. Zachraňuje mě ta sukně, která přišla. A k tomu se přidal déšť. Takže jsem popadla čepici, protože barevné vlasy déšť nerady a šlo se.

dm_blueandpurpleworld_02

O nadšení z čepice, kterou jsem kupovala hlavně jako ochranu před sluníčkem, jsem už jednou mluvila. Tentokrát byla náhradou za deštník. Jsem z těch lidí, kteří na deštníky nevěří. Nejen že je nepoužívají, ale dokonce je ani nevlastní. Nepotřebuje je, když prší, tak prší. Navíc je to záminka proč mít doma dvacet různých pokrývek hlavy. Které, pravda, moc nenosíte, ale máte je. Co kdyby pršelo, že jo? :D

dm_blueandpurpleworld_05

Vím, že spousta lidí namítne něco proti kombinaci modré sukně a barevných vlasů. Ale upřímně? Nebarvím si vlasy proto, abych nemohla nosit svou novou sukni. Barva vlasů či nehtů je pro mě dlouhodobější záležitost než outfit, takže se moc neznervózňuju tím, když mám růžové nehty a modrou sukni. Kdybych se měla každý den znepokojovat tím, že mi boty neladí s vlasama a vlasy s nehtama, nedělala bych nic jiného, než si furt barvila vlasy a lakovala nehty. To by to byl pěkně smutný život. Jasně, že když zjistíte, že vám to všechno hezky koresponduje, tak máte radost k nezaplacení, o tom jsem také psala, ale svět na tom nestojí. Nebo snad ano?

Jo a jak to máte s deštníky? Máte, používáte?

Read More →

Dnešní Outfit: Floral Rebel

dm_floralrebel_03

Dnešním makeupem jsou brýle. A už jsem na sebe práskla , že se často ráda schovávám právě za ně a za líčení nechám mluvit rtěnku. Dneska jsem měla oči nalíčené, ale na jeho focení nebyla ani nálada ani dobré světlo. No co? Stejně si stále žádáte o outfity, takže směle do něj!

dm_floralrebel_01

Outfity se fotí hůř, potřebujete na to parťáka. A ne každé blogerce je připsán osobní fotograf tajnou komisí pro slušnou úroveň české blogosféry. Smutné, leč pravda. Naštěstí mám kolem sebe šikovné lidi, kteří to zvládnou. Takže při procházce Prahou dostanou do rukou foťák ve stylu: „Zaostři a drž ten čudlík, ono tu bude sekat jednu fotku za druhou, já z toho něco vyberu.“ A za dvě minuty je hotovo.

dm_floralrebel_02

Nemám ráda moc obštrukcí. Prostě žádné sraní s mladou paní. Nemám ráda moc aranžované outfitové fotky, nemám ráda třicet fotek za sebou, kde je vidět každý kousek oblečení ze všech úhlů. Nenechá mi to místo pro představivost. I outfitovky mají mít náladu, mají v divákovi navodit určitý pocit a na to je podle mě potřeba nechat mu v hlavě prostor. Nepředkládat mu aranžovanou sexy pózu.

dm_floralrebel_05

dm_floralrebel_06

dm_floralrebel_07

Nikdo nestojí s jednou rukou v bok a druhou za hlavou, když čeká na autobus. Syrovost. I když to někdy znamená, že zdánlivě nebudete na fotce až tak perfektní. Ale perfektní je nuda. Nikdo takový není. Podle mě ta syrovost, věrnost realitě může nahradit na první pohled perfektní krásnou fotku. Ale to je můj styl.

dm_floralrebel_04

Stejně jako strohé dlooouhé volné bílé tričko v kombinaci s barevnými kalhotami s plameňáky. Sportovní brýle vedle kabelky konzervativního tvaru s nepochopitelným jménem Rebel. Nahé kontrasty. Bez cenzury. Jak v líčení , tak v oblečení. Zkrátka osobní styl každého z nás je postaven na něčem jiném. Na čem je ten váš?  Read More →

Dnešní Makeup: Druhá Pohoda

dm_druhapohoda_01

Druhý den Pohody byl plný deště, jak jste mohli vidět z vlogu, ale i tak jsme si to užili. Hlavně jsme mohly všechny nasadit holínky! Třeba já si je koupila kvůli festivalu a mám pocit, že je asi mockrát na sebe nevezmu. :D Přeci jen v Praze nejsou tolik potřeba, ale na vesnickej fotbal se budou hodit, ne že ne.

dm_druhapohoda_03

dm_druhapohoda_06

Druhý den se nesl hlavně v duchu pořádného lovení slečen. S Marťou jsme si snědly döner u jedné písničky na hlavní stagi a to bylo vše, co jsme z festivalu slyšely za hudbu. Jak už jsem ale říkala, i tak jsme si to neskutečně užily. Když je dobrá parta, tak jde zkrátka práce od ruky. Líčení jsem nasadila do zataženého a sychravého počasí temné v barvách mraků. Ladilo skvěle!

dm_druhapohoda_08

dm_druhapohoda_05

S Timeou.

Hlavně bylo super se potkat s vámi! To je vždycky velká radost, popovídat si, poznat vás, odreagovat se zkrátka :) Je pravda, že si čím dál tím víc představuju vaše obličeje, když mluvím do kamery. Už to není jen zírání do středu objektivu, už jsou to známé tváře, vaše jména a přezdívky, vaše vtipné historky… To dělá celé točení daleko zajímavější a moc vám za to děkuju!

dm_druhapohoda_09

dm_druhapohoda_07

Třetí den jsme s Marťou musely brzo odjet, abychom před osmou byly zas v Praze, kde nás čekaly další povinnosti, takže jsem jen obešly párkrát fesťák, nafotily pár slečen, koupily gyoza taštičky na cestu, který byly mimochodem absolutně delikátní, a vyrazily na vlak. Řeknu vám asi jen to, že jak jsem vlakem dlouho nejela, tak ještě dloouho nepojedu. :D Zjistila jsem, že to není můj oblíbený způsob dopravy. Zlaté auto. A možná i autobus.

dm_druhapohoda_04

dm_druhapohoda_02

Fesťák jsem si užila, neuvěřitelná dávka nostalgie, kterou bych asi jen tak nezažila. Zda si dám příští rok repete nevím, ale na tenhle výlet rozhodně jen tak nezapomenu!

PS: Máte doma holínky?
Read More →

Dnešní Makeup: První Pohoda

dm_prvnipohoda_04

Dnešní článek bude plný Pohody, ale dalo by se napsat i „pohody“. Minulý víkend jsem totiž strávila na festivalu Pohoda v Trenčíně. Pozvala mě tam Mabelline spolu s Beccou s cílem mapovat festivalovou módu. Na festivalu jsem nebyla přes šest let, takže výlet byla poměrně hezká nostalgie. Navíc jsem po dlouhé době takhle někam vyrazila s Marťou, která mi na fesťáku pomáhala fotit. Což bylo super, protože jinak bych vám v dnešním článku nic moc neukázala. Celý výlet byl super, ale poměrně hektický, furt bylo co dělat, takže jsem zvědavá, zda a jak dám do kupy vlog, který jsem se pokoušela natáčet.

dm_prvnipohoda_08

dm_prvnipohoda_12

dm_prvnipohoda_13

Náš úkol bylo fotit slečny ve stylových outfitech a musím říct, že mě většina lidí příjemně překvapila. Dokonce i chlapi. Romantické oblečky, to aby člověk pohledal, ale moderní kombinace kraťásků, crop topů, květin ve vlasech a parky byla velmi oblíbená. Styl, který mně osobně baví. Styl, který ale ten den bylo pro mě nemožné nosit. :D Celé dopoledne v autě a pak rovnou do víru dění. Chvíle, kdy zjistíte, že kufr máte na hotelu a že se tedy nepřevlíknete do skortů, jak jste původně plánovali, že to tričko nevyměníte za tílko na ramínka, byla příšerná. Vedro k padnutí. Super. Aspoň, že ty kalhoty mají díry!

dm_prvnipohoda_05

dm_prvnipohoda_09

dm_prvnipohoda_10

A fouká. Inu, není čemu se divit na letišti. Na jednu stranu jsem za něj ráda, protože člověku není takové vedro, ale na druhou stranu, vlasy člověku šlehají nonstop do obličeje. Konečně jásám, sice nemám kraťasy, ale mám čepici. Doplněk, se kterým se táhne kopa nostalgie, doplněk, který se vrací znovu do módy, doplněk, který zkrotí vlasy a chrání před úpalem. Musím říct, že takhle happy z totálně impulzivního nákupu jsem už dlouho nebyla.

dm_prvnipohoda_07

dm_prvnipohoda_11

dm_prvnipohoda_01

Co se líčení týče, bylo původně laděné k outfitu, který jsem na sobě měla mít původně. Ale funguje i pro tento. Obyčejné kouřovky s modrou linkou. Něco, co jste tady už několikrát viděli. A já se k tomu vracím každé léto. Stejně jako k fuchsiovým rtům. Ty jsem nahodila hlavně po zjištění, že mám s sebou stejnou rtěnku jako Becca a tím pádem musíme ladit! :D

dm_prvnipohoda_02

dm_prvnipohoda_03

dm_prvnipohoda_06

Snad úplně nejvíc jsem nadšená právě z toho, že jsem poznala Beccu, neskutečně milou a především vtipnou mladou slečnu, která to má v hlavě srovnané. S Marťou jsme se smály jejím vtipům ještě v Praze a zařekly se, že jí někdy musíme vytáhnout na kafe, protože nám bude strašně chybět! Bude mi tedy chybět celý tým Maybelline, protože i tam se sešla strašně milá parta, která hází jeden vtip za druhým. Prostě jsme si to vážně užili do sytosti! Co vy a fesťáky letos? Byli jste někde?

  Read More →