Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Focení s Adélou Pečlovou a Bárb: Podzimní kolekce

Adéla Pečlová je velmi talentovaná mladá návrhářka šperků. Její kousky přitahují pozornost a z vlastní zkušenosti můžu říct, že její „háďátka“ vyvolávají konvezrace i neznámými kolemjdoucími :-) A o vyvolání pozornosti šlo při vytváření techto promo fotek především.


Co se stylingu týče, já nejsem ta nejpovolanější osoba, která by to měla popisovat. Styling dělala Adélka. Ale jak vidíte, šlo o vrstvení a silné kombinování různých „háďat“.

Makeup tomu musel korespondovat. Já měla ale jeden z nejblbcovatějších dnů za poslední měsíce a, ač je to k neuvěření, zapomněla jsem si odličovací ubrousky. Sice jsem byla sbalená za 5 min, ale tohle mi vypadlo. Věřte mi, mám za to, že jsem je do tašky dávala. Když jsem přijela, málem jsem se zhroutila, ale nakonec jsme to zvládly. Všechny.

Dominantou tohoto podzimního líčení byly oči orámované tmavým obočím. Začínala jsem u hnědých kouřových očí kočičího tvaru a postupně přidávala burgundi barvu, silnější kočičí linky a pod ně urbanistickou stříbrnou linku navozující robotický look. Vše podpořené silnými konturami, které ke konci focení sklouzávaly do zelené a úplně nakonec až ke zlaté


Focení bylo úžasné, hektické, jako každé focení, ale úžasné! Háďata Adély Pečlové jsou nesmírně inspirativní kousky a jsem ráda, že mám jeden doma. Pokud vás její tvorba zaujala, tak vás nasměruju k ní na stránky, kde se v tom všem můžete porochňat. Tak co, líbila se vám háďata a silné líčení?

Foto a následná úprava: Bárb

Comments ( 11 )

 1. / ReplyMiška
  Lou jsi nesmírně talentovaná, co se nejen líčení týče! Ty bys měla líčit světové modelky, jelikož tvé líčení by se prostě o světa dostat mělo! Jsi dokonalá a kvůli tomu tě od začátku na youtube sleduji. Jinak moc hezké fotky.:) Ale líčení, to je na tom to nejkrásnější a samotná Adéla také.:)
  • / ReplyGetTheLouk
   Na fotkach je modelka, ne Adela P. :-) A dekuju strasne strasne moc!!!
 2. / ReplyAmy
  parádní líčení a skvělé fotky!na takový druh šperku sice moc nejsem,ale kdyby mi ho někdo daroval asi bych se nezlobila :))
 3. / ReplyZdenda
  Nádherné líčení!! ;))
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuji moc!
 4. / ReplyDana Polanská
  Tak trochu mi to připomíná fotky z časopisů z osmdesátých let. Ale to vy mladé asi nepamatujete:-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Joo, to jsem byla jeste na houbach :-D
 5. / ReplyMarkÉt
  To líčení je naprostá Bomba, seš opravdu talentovaná Lou :) :o :) Ale nejvíc mě asi dostávají ty náhrdelníky nebo co to je :D Nevíš kde by se dali sehnat ? :))*
  • / ReplyGetTheLouk
   Vsude jsou odkazy ;-) dyt jsem to psala na konci clanku ;-) Adela peclova ma eshop ;-) vzdycky jeji jmeno je odkaz ;-)
 6. / ReplyŽanet
  Moc se mi líbí náramky! Náhrdelníků a řetízků mám doma kvanta a většinou si je nevemu ani jednou :D Ale líbí se mi! Líčení se mi líbí, vínová barva úžasně koresponduje se světlou pletí modelky.. Povedlo se vám to!
  • / ReplyGetTheLouk
   Dekujeme moc! ;-)

Leave a reply

Your email address will not be published.