Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Focení s Bárb a Adélkou: ČÁST I. „Přípravy“

Tenokrát jsem se konečně dokopala a sestavila post z focení, které proběhlo 25. září. Dávno, já vím, ale výsledek je tak dokonalý, že ho nemůžu vynechat. Bylo to jednodenní focení, kde se role za fotoaparátem zhostila Bárb a před objetivem pózovala krásná Adélka.

Z tohoto focení mělo vzniknout několik sérií fotografií, pokaždé s trošku jiným konceptem. Což znemenalo jiné obečení, background i líčení. Jenže to bysme se holkama nesměly už roky znát a kecat ve Starbucksu, kde probíhalo první líčení. Bohužel jiné místo nebylo. Celé to bylo velmi hektické, já běhala za holkama s obrovkou taškou mého líčení, do které bych se sbalila i na 14 dní a kufrem na kolečkách, kde měla Adélka oblečení asi na měsíc.

Líčení probíhalo tedy všude možně. V kavárně, H&M, na záchodech v Palladiu ale i na ulici, to byly teprve pohledy kolemjdoucích. Na poslední líčení jsem měla asi 3 minuty a na focení bylo minut zhruba 5. Prolétly jsme celou Prahu, ale nakonec se vše stihlo a já vám dneska můžu ukázat fotky z příprav. Příště se těšte na fotky z focení.

Fotografie: Bárb, Modelka: Adélka, Líčení: GetTheLouk

Comment ( 1 )

  1. / ReplyLucka
    Jsou fakt super!! Jste skvělá trojka ty, Bárb i Adélka!!

Leave a reply

Your email address will not be published.