Proč někdy nelze říct, zda je lepší A nebo B?

rasenky2v1_03

Řasenky Lancome Hypnose Drama a DollEyes (článek)

Ve svých Objevech a Přešlapech říkám, zda mě produkty zklamaly nebo ne, zda dostávají popisu výrobce a tedy zda fungují, jak slibují, plus hodnotím, jestli splnily má očekávání. Ale o tom jsem trošku už mluvila zde.

Někdy mi však chodí dotazy, zda je lepší řasenka A nebo řasenka B, maska na vlasy A či ta B? Přitom všechny dostaly nálepku „Objev“. Někdy lze říct, že sice jsou oba dva produkty objevy, ale mně se tenhle zdá lepší nebo že s časem zjišťuji, že Áčko používám víc než Béčko. Ale někdy to není v mých silách.

Jednak proto, že se moje srdce třeba ani rozhodnout nemůže. :D Znovu říkám, jsem člověk. Proto si myslím, že někdy jsou pohádky a příběhy kolem produktů důležité, protože moje rozhodnutí milovat nějaký produkt se může zdát naprosto iracionální, pokud je vytrhnuto z kontextu. Aneb jak se říká – láska je slepá!

Někdy je to ale proto, že to opravdu není v mé síle. Produkty střídám – hodně a často! Jsem blogerka a ráda objevuju nové věci, takže to není nic divného. Většinou mi doma produkty v dané kategorii stojí frontu a čekají, než se dostanou na řadu. Proto nemůžu rozhodnout, zda řasenka, kterou jsem milovala před rokem je lepší než tahle. Po roce opravdu nevím, jaké přesně dělala řasy , zda dělala lepší efekt. Vím jen, že jsem ten výsledek milovala. A tomu věřím.

Bohužel za rok se můžou změnit i moje řasy, moje preference ohledně výsledku, ale i to, jaké řasy frčí. A to je prostě život.

Všechny Objevy jsou jakýsi seznam produktů „To si chci koupit znova!“. A to jsou přesně věci jako řasenky, masky na vlasy, občas i makeupy, linky, tužky na oči, … Věci, které střídáte, které často docházejí, věci, které milujete zkoušet a objevovat nové. Těžko se dozvím, zda má Chanel Volume De Chanel je lepší než Lancome Hypnose Doll Eyes, protože je málo pravděpodobné, že budu mít doma najednou dvě drahé řasenky, většinou to bývá jedna. Vím jen, že obě dvě upraví mé řasy do stádia, kdy s nimi budu spokojená. A to je jediné, co vlastně chci. Že je Chanelka si trošku lepší, je už jen můj dojem, mé momentální poblouznění touhle řasenkou. Realita může být bohužel i lehce jinde.

Někdy prostě nelze říct, že je jedna věc lepší než druhá, někdy musí stačit, že jsou obě dvě v pořádku a naprosto dostačující. Na jednu stranu je to dobře, protože jinak bych se nenechala jednou za pár let překvapit tím, jak moc mám ráda třeba klasickou žlutou Collosálku :D

Read More →