Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Daily archives "3 Červenec, 2013"

2 Articles

Objevy a Přešlapy: Červen 2013

oap_cerven_2013

Vámi velmi oblíbené Objevy a Přešlapy jsou tady. Není jich moc, ale znáte to, vždycky se k nějakému produktu přimotá nějaká ta pohádka. To bych nebyla já, aby se něco v obchodě nepohnojilo, že? :D

Jinak, co se vlasů týče, chápu, že to zkrátka není každého šálek kávy, ale můj ano a to přeci jde ;) Ale o tom už jsem nedávno psala.

Read More →

Dnešní Makeup: Hair On My Eyes

dm_haironmyeyes_01

To, že jsem změnila barvu už jste asi postřehli. A možná si pamatujete, že jsem vždycky měla problém se žlutým podtónem ve svých vlasech. Nic nefungovalo, krom melírů, ale tím jsem vlasy nonstop trápit nechtěla. Evidentně to ale bylo i trošku mou bývalou kadeřnicí, která mě už bohužel stříhat nemůže. A tak jsem si našla novou. A ta to s mými vlasy vykoumala. Upřímně nevím, jak moc nebo respektive čím moje vlasy odbarvuje, ale vlasy zničené nemám, za to mám svou vysněnou barvu. Šedavou s nádechem do růžova u kořínků. A to celé se bude vymývat do běla. Perfekt!

dm_haironmyeyes_04

Určitě si mě pamatujete s růžovou. Byla to sranda, ale ta péče, která se tomu musí věnovat, je pro mě už skoro nesnesitelná. Vymývaní je bohužel šílený proces, kdy máte růžové všechno, od koupelny až po krk, a navíc to nevypadá vůbec lákavě. Moje aktuální barva je stále docela jednorožec v českých ulicích, ale za to skoro bez údržby.

dm_haironmyeyes_05

dm_haironmyeyes_06

Navíc si s touhle barvou můžu tak nějak přirozeněji dovolit daleko víc bláznivějšího líčení. A za to jsem, ano, uhodli jste, neskutečně ráda! :D Jako dneska, kdy jsem vzala tóny z mých vlasů a použila je na oči. Studená šedá a fialová. Vše tak nějak roztáté do sebe. Dopněno o luxusní lesk, které stíny Urban Decay zkrátka umí.

dm_haironmyeyes_02

Je mi jasné, že ne každý bude na šedivé vlasy, protože mu přijdou… no zkrátka moc šedivé :D Ale vlasy jsou jako líčení – hrajeme si s nimi jen proto, že nás to baví a že se v nich pak cítíme dobře. A to já mám :) Jsou to jen vlasy. To, co od nich chci, se ještě několikrát změní. I když… Nevím, zda se někdy vzdám vyholeného spodku hlavy. Mám pocit, že jsme nerozlučná dvojka. ;)

dm_haironmyeyes_03

Ať už jste na šedavé vlasy nebo se vám více líbila dřívější klasická pro-mě-nudná-blond, určitě vás musí okouzlit tohle líčení! Toho třpytu a mlhavého nádechu stínů se nemůžu nabažit. Znovu jsem se zamilovala do kovové studené jako před  čtvrt rokem. Jsem zvědavá, za jak dlouho a co ji vystřídá. Co vy na tyhle barvy v létě?

Read More →