Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Yearly archives "2013"

209 Articles

Nalinkované Vánoce 2013: Silvestrovská Geometrie Makeup Tutorial

nv_silvestrovskageometrie_tut_03

nv_silvestrovskageometrie_tut_02

nv_silvestrovskageometrie_tut_01

nv_silvestrovskageometrie_tut_05

nv_silvestrovskageometrie_tut_04

Silvestrovská párty je doba, kdy se člověk může vyblbnout, a to i v líčení ;) Někdo to dělá výraznou rtěnkou, někdo temnými kouřovkami, jiný třpytkami, ale i linky jsou super volba! Tohle líčení zabere maximálně tak 15 minut, takže je to ideální volba na poslední chvíli. A přitom, musíte uznat, že to vůbec nevypadá, jako líčení, které člověk splácal narychlo!? A ať už provětráte ven tu odvážnější verzi nebo tu „normálnější“, určitě zaujmete pozornost. ;)

PS: Já byla v té „normálnější“ u doktorky a líčení se dostaly komplimenty, takže není čeho se bát ;)

PPS: Pokud chcete ten nákres, video si pauzněte v době, kdy ho ukazuji a okreslete si ho. Věřte mi, že hodně pomůže ;)

 

Read More →

Dívka s perlami

kraskaplnaperlicek_02

Tuhle nádheru si mamka přivezla z Francie. Asi dvě minuty nám stačilo se na ní jenom dívat, žádné swatche, šahání do pánvičky, nic. Jen jsme balení zkoumaly tak, jak je, neporušené. Mimochodem to bývá tak trošku smůla s blogováním. V momentě, kdy do panenského povrchu nového produktu smočíte prst či štětec, na fotkách už nevypadá tak dobře. Takže když vám něco přijde, rozbalíte, řešíte světlo, fotíte a pak teprve swatchujete a obdivujete efekty třpytivého prášku.

kraskaplnaperlicek_01

Tahle perličková kráska měla stejný život. Ovšem, když do ní máma sáhla, tak jsem vydechla „Chanel!“ Ano, můj limitovaný miláček od Chanelu. Pokud se vám líbí a nevadí vám, že budete mít růžovější nádech a možná bude trošku třpytivější, tak směle do ní!

dm_cocochanel_07

(Chanel Regard Singé De Chanel (LE: Witner 2012 Collection – Harmonie Du Soir, článek o něm zde)

Sice ji u nás nemají, nebo alespoň o tom nevím, a sice stojí něco přes deset euro, což obecně vzato na drogérku není málo, ale je krásná! Zkrátka, pokud o ni zakopnete, tak zkuste spadnout obličejem přímo do ní. ;)

kraskaplnaperlicek_03

Myslím, že to je nejhezčí rozjasňovač z drogérie, který jsem kdy viděla. Kdybych nevěděla o nápisu L’Oreal na krabičce, nebo spíš neviděla krabičku vůbec, protože ta je těžce odfláknutá, tipla bych to na daleko dražší / luxusnější značku. Což je super – další rozjasňovač v drogérii, těch je tam k nalezení po čertech málo! A rovnou takhle nádhernej! Jen ne prostě u nás. Klasika, ale koho tohle překvapuje? :D

Nákupy a Novinky: Prosinec 2013

nan_prosinec_2013

Poslední Nákupy a Novinky za letošek. Doufám, že vás bavila tahle série, protože ani do dalšího roku se jí asi nezbavíte :D Snad tomu nebudou překážet další nakupovací stopky a tak podobně :) Jinak vám všem moc moc děkuju za celý rok s GetTheLouk, ani ne týden před koncem roku kanál dosáhnul 30 000 odběratelů, což je věc, o které se mi ani nesnilo! Vážně vám všem moc děkuju za veškerou podporu, kterou jste kanálu doposud vyjadřovali, a doufám, že mu zůstanete nakloněni i nadále :)

  Read More →

Dnešní Makeup: Můj Ježíšek nosí modrou

dm_mujjeziseknosi_03

Vím, že vás touhle košilí mučím už asi po třetí v řadě, ale přijde mi tak nějak vánoční, asi tou červenou. Vážně ji docela nosím a asi ji budu mít i na Štědrý den. Tedy dneska, co článek vychází. Těžko bych mezi smažením řízků a zdobením stromečku fotila nějaké své líčení, i když si spousta lidí myslí, že se fotky nafotí, upraví a nahrajou na web samy. :D Nicméně zatím mám v plánu tohle líčení. A hned vysvětlím proč.

dm_mujjeziseknosi_01

Že miluju ladit líčení k oblečení, jsem už zmiňovala milionkrát a asi ještě milionkrát zmíním. Už jsem tuhle košili spárovala s červenou rtěnkou, ale přišlo mi to moc předvídatelné. S červenýma očima to bylo lepší, byla jsem to více já, ale nabízí se ještě třetí možnost. A to právě tahle modrá – na košili je jí méně než červené, takže znovu srazím dolů tu předvídatelnost. Alespoň v mé hlavě.

dm_mujjeziseknosi_02

dm_mujjeziseknosi_05

Pokud o vyfocení třpytek pod umělým světlem, ale zas trošku marně. Na fotce se jich objevuje vždycky mnohem míň.

Navíc modré třpytky od MACu se umí hezky sem tam z ničeho blýsknout, takže to na očích vypadá jako hvězdná obloha. A tomu se nadá odolat. Mám pocit, že asi do mixu modrých na očích přimíchám i Urban Decay Evidence pro svou zářivost. Přijde mi, že jsem se tady až moc držela předlohy košile, kde je modrá lehce zastřená. Já asi preferuju zářivější verze. Ale to není žádná novinka.

dm_mujjeziseknosi_04

Ať už jste ale dneska nalíčení jakkoli, doufám, že si užijete super večer mezi svými nejbližšími, najdete pod stromečkem to, co jste si vysnili, bude se vás držet zdraví a pořádně se přejíte bramborovým salátem :D

Veselé Vánoce přeje vaše Lou.

Read More →

Nalinkované Vánoce 2013: Linky na Párty Makeup Tutorial

nv_partylinky_tut_02

nv_partylinky_tut_03

nv_partylinky_tut_01

Tyhle linky jsou naprosto skvělý způsob, jak okořenit běžné kouřovky, které dneska nosí každá slečna. Ale tyhle linky jsou něco trošku jiného, něco více neobvyklého, a přitom jsou lehounké jak facka. Maximálně si je budete muset jednou zkusit na nečisto. Ale hlavně, když se vám ta spodní linka nepovede, jen ji umažete a máte klasické líčení, žádné že přijdete o hodinu pozdě na párty! ;)

Anebo jen udělejte klasiku na den a spodní ocásek přidejte na párty! A pokud je tohle na vás trošku moc, tak ocásek udělejte kratší a tlustší, více jako rovnostranný trojúhelník, jen hezky zahustí řasy ;) No prostě musíte uznat, že tohle je krásně měňací look, který za to vážně stojí!

PS: Čepice takhle opravdu nosím, není to čistě jen tajtrdlíkování do videa ;)

 

Read More →

Dnešní Makeup: Bloody Red

dm_bloodyred_03

Už jsem vám jednou říkala, jak mě moc nebaví takové to čekané párování. Třeba tahle červená košile s červenou rtěnkou. Právě tady jsem mluvila o tom, že mně je daleko bližší to udělat jinak. Nečekaněji. Ne, že by burgundy oči byly něco výjimečného, ale tenhle kus oblečení si tak strašně moc křičí o rudé rty, že mu je prostě nemůžu dát.

dm_bloodyred_01

Dokonce jsem točila i tutorial – pokud nejste na červené rty, lze je jednoduše nahradit výraznýma očima. A dneska se mi to znovu potvrdilo. Líčení dokonce dostalo několik komplimentů během mých nákupů s mamkou. Jes! ;)

dm_bloodyred_04

Navíc ráda ladím líčení s nehty, o tom už tu taky byla řeč. Několikrát. (Pamatujete na tyrkysovou a fialovo-zlatou, ne?) Tentokrát jsem se ale překvapila. Nenašla jsem totiž doma žádný tmavě červený / burgundy / vínový / oxblood, říkejte si tomu, jak chcete, lak na nehty. Až na jednoho nepoužitelného smutného vyschlého chudáčka kde nic, tu nic.

dm_bloodyred_02

A tak jsme si ho namíchala ze své nejoblíbenější střední zářivé červené od Essie se jménem Lacquerized Up a nějakého no name lilkově fialového. Obojí krémové barvy bez třpytu. Konce nehtíků jsem lehce zabarvila červeným lakem se třpytkama, který je také od neznámé značky a krom toho je i totálně na prd. Není moc pigmentovaný a má divně zastřenou barvu. Normálně na nehtech nevypadá pěkně, ale tady na koncích odvádí slušnou práci, to se musí nechat.

dm_bloodyred_05

Červená se kupodivu stává mou poměrně oblíbenou barvou, to bych dřív nikdy netipla. Asi je to stále ta vánoční nálada, no, ta umí zkrátka divy!

Read More →