Dívka s perlami

kraskaplnaperlicek_02

Tuhle nádheru si mamka přivezla z Francie. Asi dvě minuty nám stačilo se na ní jenom dívat, žádné swatche, šahání do pánvičky, nic. Jen jsme balení zkoumaly tak, jak je, neporušené. Mimochodem to bývá tak trošku smůla s blogováním. V momentě, kdy do panenského povrchu nového produktu smočíte prst či štětec, na fotkách už nevypadá tak dobře. Takže když vám něco přijde, rozbalíte, řešíte světlo, fotíte a pak teprve swatchujete a obdivujete efekty třpytivého prášku.

kraskaplnaperlicek_01

Tahle perličková kráska měla stejný život. Ovšem, když do ní máma sáhla, tak jsem vydechla „Chanel!“ Ano, můj limitovaný miláček od Chanelu. Pokud se vám líbí a nevadí vám, že budete mít růžovější nádech a možná bude trošku třpytivější, tak směle do ní!

dm_cocochanel_07

(Chanel Regard Singé De Chanel (LE: Witner 2012 Collection – Harmonie Du Soir, článek o něm zde)

Sice ji u nás nemají, nebo alespoň o tom nevím, a sice stojí něco přes deset euro, což obecně vzato na drogérku není málo, ale je krásná! Zkrátka, pokud o ni zakopnete, tak zkuste spadnout obličejem přímo do ní. ;)

kraskaplnaperlicek_03

Myslím, že to je nejhezčí rozjasňovač z drogérie, který jsem kdy viděla. Kdybych nevěděla o nápisu L’Oreal na krabičce, nebo spíš neviděla krabičku vůbec, protože ta je těžce odfláknutá, tipla bych to na daleko dražší / luxusnější značku. Což je super – další rozjasňovač v drogérii, těch je tam k nalezení po čertech málo! A rovnou takhle nádhernej! Jen ne prostě u nás. Klasika, ale koho tohle překvapuje? :D