Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dívka s perlami

kraskaplnaperlicek_02

Tuhle nádheru si mamka přivezla z Francie. Asi dvě minuty nám stačilo se na ní jenom dívat, žádné swatche, šahání do pánvičky, nic. Jen jsme balení zkoumaly tak, jak je, neporušené. Mimochodem to bývá tak trošku smůla s blogováním. V momentě, kdy do panenského povrchu nového produktu smočíte prst či štětec, na fotkách už nevypadá tak dobře. Takže když vám něco přijde, rozbalíte, řešíte světlo, fotíte a pak teprve swatchujete a obdivujete efekty třpytivého prášku.

kraskaplnaperlicek_01

Tahle perličková kráska měla stejný život. Ovšem, když do ní máma sáhla, tak jsem vydechla „Chanel!“ Ano, můj limitovaný miláček od Chanelu. Pokud se vám líbí a nevadí vám, že budete mít růžovější nádech a možná bude trošku třpytivější, tak směle do ní!

dm_cocochanel_07

(Chanel Regard Singé De Chanel (LE: Witner 2012 Collection – Harmonie Du Soir, článek o něm zde)

Sice ji u nás nemají, nebo alespoň o tom nevím, a sice stojí něco přes deset euro, což obecně vzato na drogérku není málo, ale je krásná! Zkrátka, pokud o ni zakopnete, tak zkuste spadnout obličejem přímo do ní. ;)

kraskaplnaperlicek_03

Myslím, že to je nejhezčí rozjasňovač z drogérie, který jsem kdy viděla. Kdybych nevěděla o nápisu L’Oreal na krabičce, nebo spíš neviděla krabičku vůbec, protože ta je těžce odfláknutá, tipla bych to na daleko dražší / luxusnější značku. Což je super – další rozjasňovač v drogérii, těch je tam k nalezení po čertech málo! A rovnou takhle nádhernej! Jen ne prostě u nás. Klasika, ale koho tohle překvapuje? :D

Comments ( 23 )

 1. / ReplyNielaD
  dobré ráno,tak ten je...dnes jsem nešla prvoplanově sem jen preklikla a něž jsem se začetla říkám si dívej Brichta a jeho divka s perlami ve vlasech no hold evokuje to různými směry no... Loreal no tak se po něm podíváme. krásný den NielaD
  • / ReplyGetTheLouk
   No touhle písničkou je název inspirovaný :) Mám tu písničku moc ráda :)
   • / NielaD
    No ja taky tady mi nevadi,že je to vykradeno a Brichta neni prvni.Rozjasnovač je to parádní o tom žádná. Bohužel mě teď nerozjasní nic jsem totálně vycerpana, cítím se tak na 120 let.
 2. / ReplyVeronika
  Jéé ten je krásný :o))) u nás bude tak za 2 roky...možná :o/
 3. / ReplySimonka
  Ahoj, vím, že to není k tématu, ale moc by jsi mi pomohla.. Prosím tě v jakém programu vytváříš stŕánky? Dělalš si je sama? A jaký máš hosting? Děkuji za odpověď, potřebuji vytvořit stránky, ale pořád nevím co bude nejlepší:)
  • / ReplyGetTheLouk
   http://getthelouk.com/?p=2683
 4. / ReplySára
  Asi jsem se zamilovala :D :D <3
 5. / ReplyMichaelaGaz
  Ja milujem rozjasňovač od Catrice, veľmi prirodzený a nádherne pleť rozžiari :)
 6. / ReplyBlondyna
  Aaaach, krasa. Ja mam z drogerky nejradeji tenhle od Alverde, ale bohuzel u nas take neni kmdostani. http://www.blondatejsvet.cz/2013/06/alverde-rozjasnujici-pudr.html Jen je vice do studena nez tahle kraska od L'orealu...
  • / ReplyGetTheLouk
   Ten je ale krasnej!!!
 7. / ReplyKamila Prošková
  Lou, byla jsem v Macu a když jsem viděla 2 rtěnky tak jsem si na tebe vzpoměla absoulutně mi k tobě seděli. Jmenovali se instifator a studded kiss je to jen takový tip :)
  • / ReplyGetTheLouk
   To je mile, diky :-)
   • / Kamila Prošková
    jen jsem tě na ně chtěla upozornit :)) Vím, že s Macem z minulé zkušenosti nejsi už 100% spokojená, ale rtěnka je rtěnka :D
   • / GetTheLouk
    To by pak můj malý smutný bojkotíček neměl smysl, vážně nemůžu :D
 8. / ReplyAdrien
  Tento rozjasňovač by som chcela, aaach... tak vyzerá super :) dúfam, že sa vôbec dostane niečo také ku nám (aj keď trošku pochybujem....) Škoda že si neurobila swatch, ale chápem, že porušiť tie perličky prstom by bol hriech :P hehe Adrien
  • / ReplyGetTheLouk
   Tim, ze neni muj to. Obuzel neslo no :-(
 9. / ReplySabina
  Ty brďo, to je krása!! :)
 10. / ReplyDominika P.
  Když jsem to tu viděla, řekla jsem si, že ho musím mít!! Přichází jedno velké jenže: Jenže on stojí necelých 20 EUR, na ofiko stránkách mají cenu 18,50 EUR a když připočtu nějakou tu poštu budu určitě nad 20 EUR. Lou, stojí ten produkt za to?
  • / ReplyGetTheLouk
   já ho doma nemám, používá ho máma :) A vím, že byl dražší, to určitě. A apk taky mamka říkala něco o tom, že není tak extrémně třpytivý pak, že se tak trošku tváří jen nahoře... Ale myslím si, že si člověk může koupti něco od too faced v sephoře nebo na netu a vyjde to setjně, to jako asi jo..
   • / Ell
    Jojo bohužel, jenom nahoře je třpytivá vrstva, nechala jsem si ho dovézt od kamarádky z Anglie a dost zklamání. Po jednom použití se ta třpytivá vrstva ošoupala a už je tam jen snad obyčejný pudr.. :/ škoda ho, zklamání, myslím, že v Anglii stál okolo 10 liber :-)).
   • / GetTheLouk
    Máma je strašně naštvaná teď :D Včera jsme to řešily a ona říkala, že kdyby ho mohla reklamovat, tak tam naběhne jako tank! ;) :D
 11. / Replymmoja
  co je tohle za recenze...nikde nevidím ukázku jak vypadá na ruce...produkty se používají..nemodlíme se k nim
  • / ReplyGetTheLouk
   Kdo tu mluví o recenzi? :D

Leave a reply

Your email address will not be published.