Řasenka konečně opravdu 2 v 1

rasenky2v1_01

Asi vám neuniklo, že před nedávnem jsem měla vážnou citovou vazbu k řasence Lancome Hypnose Doll Eyes. Dělala mi krásné řasy, krásně voněla a zkrátka to byla bohyně. Ale došla, vyschla, jak to tak s řasenkama bývá. A tak letěla do tašky za ostatními RIProdukty. Naštěstí taška byla tak plná, že se na ní ještě nedostala ve videu řada a tak nebyla vyhozena nadobro. Protože teď je zrecyklovaná.

rasenky2v1_04

Z rodiny Hypnose jsem chtěla vyzkoušet už jen Drama verzi. Star byla fajn, ale nějak nám to zvlášť neklapalo. Takový ten vztah, který vašim životem projde, aniž by zanechal větší stopy. Drama jsem dostala na prezentaci díla Albera Elbaze pro Lancome. Mé srdce zaplesalo. A doma jsem čekala drama. Marně. Měla jsem poměrně pěkné přirozené řasy, žádné váu! A tak jsem recyklovala.

rasenky2v1_05

Zkoušela jsem už milionkrát kartáček jen máchat v jiných řasenkách a pak ho zase zastrčit do své vyschlé tubičky, ale nikdy to nebylo ono. Vím, že trik s tím, že super kartáček si necháte a pak už jen mácháte v jakékoli tubičce, znáte. Je to fajn, ale nikdy to nefunguje na sto procent. Krtáčku se ve vyschlé tubičce nějak nehezky vegetuje. Řasenky se z devadesáti procent liší především kartáčkem. Ta černá tekutina, ta konkrétni maskara, je většinou stejná.

rasenky2v1_02

Tím, že jsou tubičky stejné (ne uplně stejně, ale prostě sedí plus mínus milimetr), můžu ze spodku Drama a vršku Doll Eyes udělat novou Doll Eyes. Pravda, drama nevoní tolik jako panenka, ale funguje to. Sice to není stoprocentní Doll Eyes, ale co, furt bohužel lepší než stoprocentní hysterka v sexy oblečku Albera Elbaze. Bohužel.

rasenky2v1_03

Za tohle bych tak nějak chtěla vzdát hold Lancome, že jejich řasenky jsou balením všechny stejné. A proto se dají takhle recyklovat. S jinými frankensteiny mi to totiž nikdy neklapalo. Nebyli totiž ani poloviční náhrada. Tahle napůl strakatá napůl černá panenka je přinejmenším 75% náhrada. A to jde. Navíc mě vždycky pobaví, když se na tuhle záplatu podívám.

Co vy, recyklujete řasenky?  Já v tom asi pokračovat nebudu, nehledě na to, že si nemyslím, že to je stoprocentně hygienické. Tuhle Drama Doll dojedu, ale tím náš vztah asi skončí.