Dnešní Makeup: Minty Purple Storm

dm_mintypurplestorm_03

Znáte chvíle, kdy sedíte doma, nevíte co si namalovat, ale máte výjimečně moře času, tak zkoušíte. A tak jsem taky zkoušela. Prostě jsem sáhla po věcech, se kterými jsem už dlouho nelíčila a přemýšlela jsem, jestli je někdy vypoužiju. A tak v rámci toho, aby se jen tak nevyhodily, jsem si začala hrát. Ani jsem moc nevěděla kam jdu. Ale věděla jsem, že nechci zkončit u nějakého klišé.

dm_mintypurplestorm_06

No, zarazila jsem těsně před hranicí. Alespoň pro mě. Udělat růžovou ještě výraznější a přidat ostrou linku s vnitřním zobáčkem, tak tu máme asi něco tak ohraného jako duhové líčení s ostrým černým očním důlkem. A to já nějak nemusím.

dm_mintypurplestorm_02

Nemusím fialovou v kombinaci s růžovou, i když je to nádherná a sehraná dvojka. Ale tak nějak svádí k tomu, aby byla. Je moc prvoplánová. Divné, u některých kombinací mi to nevadí. Ovšem ta perleťová mint barva na fialovém podkladu je něco neskutečného. Věřte mi! Musím říct, že fotky vyšly luxusně, ale i tak nedokážou zachytit tu perleť měnící se při každém mrknutí.

dm_mintypurplestorm_04

Plus tužka, kterou jsem dostala od fanynky Míši, dokázala vniřtní koutky nabudit takovým způsobem, že mám pocit, že se třpytily i po odlíčení :D Jemná zelená tužka s modrými odlesky – kombinace dvou věcí, nad jejich efektem jsem vždycky áchala a óchala – první byl pigment od Coastal Scents, jehož jméno netuším, a druhé je Reflects Pigment od MACu v modrém odstínu. Mám pocit, že můj mozek občas tu nádheru ani nepobírá.

dm_mintypurplestorm_07

Co vy, je to na vás moc výrazné nebo se nebojíte vlka nic a pyšně byste nosili tenhle třpyt i ven?

Tutorial na toto líčení zde.

Read More →