Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Minty Purple Storm

dm_mintypurplestorm_03

Znáte chvíle, kdy sedíte doma, nevíte co si namalovat, ale máte výjimečně moře času, tak zkoušíte. A tak jsem taky zkoušela. Prostě jsem sáhla po věcech, se kterými jsem už dlouho nelíčila a přemýšlela jsem, jestli je někdy vypoužiju. A tak v rámci toho, aby se jen tak nevyhodily, jsem si začala hrát. Ani jsem moc nevěděla kam jdu. Ale věděla jsem, že nechci zkončit u nějakého klišé.

dm_mintypurplestorm_06

No, zarazila jsem těsně před hranicí. Alespoň pro mě. Udělat růžovou ještě výraznější a přidat ostrou linku s vnitřním zobáčkem, tak tu máme asi něco tak ohraného jako duhové líčení s ostrým černým očním důlkem. A to já nějak nemusím.

dm_mintypurplestorm_02

Nemusím fialovou v kombinaci s růžovou, i když je to nádherná a sehraná dvojka. Ale tak nějak svádí k tomu, aby byla. Je moc prvoplánová. Divné, u některých kombinací mi to nevadí. Ovšem ta perleťová mint barva na fialovém podkladu je něco neskutečného. Věřte mi! Musím říct, že fotky vyšly luxusně, ale i tak nedokážou zachytit tu perleť měnící se při každém mrknutí.

dm_mintypurplestorm_04

Plus tužka, kterou jsem dostala od fanynky Míši, dokázala vniřtní koutky nabudit takovým způsobem, že mám pocit, že se třpytily i po odlíčení :D Jemná zelená tužka s modrými odlesky – kombinace dvou věcí, nad jejich efektem jsem vždycky áchala a óchala – první byl pigment od Coastal Scents, jehož jméno netuším, a druhé je Reflects Pigment od MACu v modrém odstínu. Mám pocit, že můj mozek občas tu nádheru ani nepobírá.

dm_mintypurplestorm_07

Co vy, je to na vás moc výrazné nebo se nebojíte vlka nic a pyšně byste nosili tenhle třpyt i ven?

Tutorial na toto líčení zde.

NA SOBĚ MÁM:

Bourjois Healthy Mix Foundation (51 Light Vanilla) [ASOS, €10]

Catrice Camouflage Cream (020 Light Beige) [Rossmann, 100,-]

NYC Smooth Skin Pressed Face Powder (701A Translucent) [Rossmann, 89,-]

Alverde Tinted Brow Gel (01 Blond) [DM]

Catrice Eye Brow Stylist (020 – Date with Ash-ton) [Rossmann, 99,-]

Maybelline Color Tatto 24 Hr (15 Endless Purple) [DM, 111,-]

Inglot Freedom System Eyeshadow (Třpytivá mentolová – AMC Shine24) [Inglot, 150,-]

Inglot Freedom System Eyeshadow (Růžové Trio – 119R) [Inglot, 170,-]

Quo Electronic Eyes Pencil

NARS Blush (Madly) [Sephora, 890,-]

Maybelline Il Ciglia Finte Mascara [Eurospar Itálie, € 12,45]

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.
Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

Comments ( 55 )

 1. / ReplyJane
  Tak to je za poslední dobu první líčení, pro které sem se opravdu nadchla a musím na něj zírat *.* Nádherně to k sobě sedne a ten třpyt. Tomu se říká využití nepoužívaných produktů :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Přesně! Mám z nich radost uplně, chci je používat pořád :D
 2. / ReplyMaki
  No tak to je opravdu super líčení :-) Ta mint barvička vypadá nádherně v kombinací s růžovou a fialkovou :-) Kdybych se uměla líčit tak pěkně jako ty neváhala bych to nosit :-) Musím se přiznat, že toto líčení se mi líbí mnohem víc než předchozí. Ale to je jen tím, že zlatou prostě nemám ráda... Já prostě miluju stříbrnou, modrou a fialkovou :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to já jsem teda milovník obou skupin - teplých zatých i studených stříbrných ;) Ale je fakt, že tohle je vážně pecka! A nelíčit to je strašně jednoduché ;)
   • / Maki
    No nevím :-) vypadá to až moc dobře na to aby o bylo jednoduché :-D teda aspoň pro mě :-D Já jsem bohužel "studený typ" nebo jak se tomu odborně říká... Takže ve zlaté vypadám blbě a tak nějak nemocně... :-(
   • / GetTheLouk
    Né, je to vážně easy ;) Hele, když se ve zlatý necejtíš, nemá slysl to lámat přes koleno, to určitě ne, ale tohle by mohlo bejt super pro tebe ;) To určitě zkus!
 3. / ReplyPetra
  úžasný:) tyhle barvy na oku jsou prostě dokonalý:)
 4. / Replyprostě Bára
  Hrozně geniální kombinace. Moc se mi líbila už na videu ta tužka. a v téhle kombinaci je tak nějak výjmečná :))
  • / ReplyGetTheLouk
   Sedne tam jak... no prostě prdel na hrnec! Uplně vím, co budu mít prostě další párty na sobě :D
 5. / ReplyBravoman
  Ahoj Lou. Tohle líčení je úplně úžasný, perfektní, famozní a dokonalý. Zatím jsem neviděl úžasnější líčení než je prostě tohle. Co víc říct, prostě ho vytvořila GetTheLouk což značí, že bude skvělý. Mimochodem, švagrová bude mít brzo narozky a tak jsme se všichni strašně dlouho rozmýšleli nad tím, co bychom jí mohly koupit. A tak mě napadl rozjasnovač od Chanelu jak jsi tenkrát ukazovala ve videu. Já dostal peníze a za úkol ho koupit. A tak jsem vyrazil do Prahy a paní mě v tom obchodě tak nakrkly, že jsem jim málem dal pěstí. "Dobrý den, slyšel jsem o vašem skvělém rozjasnovači od chanelu." A paní na to: No jo! Ale stojí to řádově okolo tisícovky, pro slabší občany bychom tuto koupi nedoporučovali. Málem jsem tam všechny postřílel. Vzal jsem rozjasnovac a řekl: "Poslední nákup. Mějte se moc pěkně." Nevím, komu dalšímu to řekly, ale takhle by se neměli chovat k potencionálním zákazníkům protože by se mohlo stát, že by si někdo mohl zavolat na vedení a ta paní Bohunka by mohla přijít o flek. Dnešní servis v obchodech s kosmetikou v České republice je na bizarní úrovni. Trochu mi to připomíná jako tvoje zkušenost s MACem.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ty brďo! Tak to bych volala šéfa teda. Bohunka by letěla ani by nemrkla. Tohle já opravdu nenávidím. A bylo to v Spehoře nebo Douglasu? Tohle bych asi nerozdejchala... Vážně ne. Obdivuju tvoje nervy a chválím výběr dárku! Já ho chtěla mamce taky koupit, ale ona už má něco podobného a zatím mám zálusk na rozjasňovač od Bobbi Brown z jarní kolekce. Bude asi šťavnatej den matek :D:D:D Ale mám pocit, že ho musí mít. :D No, já bych situaci s milou Bohunkou asi řešila, ale já jsem na tohle vážně pes... Nicméně moc děkuju za komplimenty ohledně líčení a popřej švagrové i za mě ;) Ať rozjasňoač slouží ;)
 6. / ReplyProkyna
  ikdyž jsem hodně výstřední tohle bych si na sebe vzala jen na nějakou párty =) ale jinak je to naprosto úžasný =)
 7. / ReplyMidlinka
  Krásné :)
 8. / Replystasonka
  no upřímně kdyby mi to někdo takhle krásně nalíčil vyšla bych v tom hrdě do města s hlavou vztyčenou :-) jinak ta mint s fialovou je naprosto dokonalá kombinace :-) úplně mi to připomíná tu tvojí řasenku z Itálie :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   :D:D:D To nalíčíš i sama! Je to vážně vrcholně jednoduché, jen to vypadá složitě, ale je to vážně easy peasy. ;) A tu řasenku to vážně připomíná, vidíš to!!! :D:D:D Oni věděli, proč na ten obal dávali tuhle kombinaci barev - je fakt super!
 9. / ReplyEll Jones
  Ta tužka a ten tyrkysový stín :O To je úžasný!!! Tohle vyzkouším! Neuvěřitelně ti to sluší. Super jarní líčení!
 10. / ReplyIvuShLi
  tak tohle je paráda:)..září z toho líčení tak krásné jarní a pozitivní barvičky.To je libovka.I když není úplně ,,nahé" a nevýrazné..klidně bych vzala i normálko na den..To je bomba Luci:)..krááása
 11. / ReplyWow
  Krásne- keby som sa ja vedela takto namaľovať... :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Není to vůbec těžké ;)
 12. / ReplyJana Paidarová
  Wow, nádherné líčení, ta mint green barva s tou fialovou -> to mi vyrazilo dech, je to něco naprosto dokonalého. Jdu okamžitě vyzkoušet, podle mě něco absolutně dokonalýho na párty! :))
  • / ReplyGetTheLouk
   Na párty přesně! Někde, kde se hodně mění světlo, aby se tenhle skvost ukázal v plný palbě!
 13. / ReplyLíčení
  Ahoj líčení je nádherný, ale nevím, jak bych na něj šla. To naneseš vrstvy a pak ztrácíš, ztrácíš, ztrácíš,…?? Jinak už vážně netuším  jinak Tvoje videjko o líčení mám nakoukané – díky němu jsem se nalíčila na maturitní ples, za což Ti jsem moc vděčná 
  • / ReplyGetTheLouk
   No naneseš fialovou a pak dáš do vnitřního koutku mentolovou a lehce je ztratíš ;) Jednoduché jak facka ;) A sjem moc ráda, že moje video ti takhle pomohlo! Moc mě to těší!
 14. / ReplyMaláMacanda
  Takové duhové líčení se mi strašně moc líbí! Jenm přemýšlím, kam bych si ho vzala :)..ale kdyby mě někdo takto namaloval, tak bych s tím šla večer do baru :).
 15. / ReplyEll
  Opravdu nádherné, jsi opravdu talent na líčení:3 jen jsem se chtěla zeptat, které color tattoo (jakože která barva) ti příjde nejlepší? :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Bronzové a růžové jsou konzistencí nejlíp... Ale to neznamená, že ty ostatní jsou špatné :)
 16. / ReplyClaris
  Ahoj Lou, prosím, máš nějaký zkušenosti s černým Color tatto? Já ho dostala, ale jaksi ho moc neumím používat :/ :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Tohle jediné doma nemám. Ale pracovat by se s ním mělo stejně, ne :) Dá se s ním dělat i linka ;)
 17. / ReplyIvaneckaa:*
  Ahoj Lou, zase supr ličení. Jsi opravdu nadaná, super barvy, supr nápad. Jsem ráda že je i na české "youtuberové " :)) scéně někdo kdo líčidlům opravdu rozumí a navíc je hrozně milý, proetě někdo jako ty!! :)) :)) Paaa :*
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju strašně moc! :)
 18. / ReplyKrása
  Krásné líčení, miluju výrazné oči.
 19. / ReplyWow
  To líčení je dokonalý ! Hrozně ti to sluší Lou :)
 20. / ReplyGabriela Fashion
  Vím, že se to tohodle opět úžasného líčení moc netýka. Ale narazila jsem na to náhodou, nějaká s prominutím "pipka" natočila vlog a blogerech a vlogerech. Na konci zmiňuje i tebe a né moc hezky:/ http://www.youtube.com/watch?v=CLYPgL-uIxs&feature=youtu.be Viděla si to? Jaký na to máš názor?:/:)
  • / ReplyGetTheLouk
   Uz jsem to davno videla. Je mi to jedno. At si pindá. To same bych mohla rict ja o jejim videu :-D Proc se vazne da rict na vse. Takze to neresim.
   • / DiamondKatty
    Nechápu to. Vždyť je to tvoje věc a jestli nám to chceš ukázat tak ukaž a ať se ti do toho nikdo nesere s prominutím :( Hned jak o tom začala mluvit tak sem si myslela, že mluví o tobě, protož jsem to video viděla a líbilo se mi. Někdo se tím třeba inspiruje a někomu se to prostě nelíbí. Ale to, že se jí to nelíbí, nemusí dávat najevo takhle :(
   • / GetTheLouk
    Hele, každý máme jiný styl točení ;) Ale lidi, kteří jen nekonstruktivně ukazují prstem, co je podle nich špatně a co ne, tu budou vždycky ;) Bohužel...
   • / Monča :)
    Taky jsem to viděla, tak jsem jí napsala pěknej komentář :D Že prostě 30min před tím, než jde dělat video, tak se koukne na YouTube, vybere si s svůj terč a strefuje se? Co to jako sakra je?
   • / GetTheLouk
    Asi to tak prostě má no... :-D
 21. / ReplyDiamondKatty
  Moc hezké :)) http://diamond-katty.blogspot.com/ « « « :))
 22. / ReplyTomáš Němec
  Jak tu jedna slečna dávala odkaz na to video.... Jneom bych se chtěl bokem vyjádřit.... Ta Paní v tom videu je asi hodně veliká pi*a ( moc se omlouvám za ten výraz) její video stojí za prd a halvně ji vůbec neposouchéj... Já osobně jsem si tvoje video s tím jak organizuješ čas pouštěl asi 18x a je naprosto geniální.... Tak to jen tak bokem protože jsem měl nutkání o tom něco napsat... A teď k líčení Nádhera!!!! Ta tužka s tou fialovou je nádherná!!!!! Fakt boží, dokonalý a všechno prostě geniální jako vždy..... Lou! Jsi génius a strašně se těším na to, až bude tvoje značka slavnější než sám Chanel a taky na článek o rťence Get the Louk!!!!
  • / ReplyGetTheLouk
   Já si z ní fakt nic nedělám ;) Jak jsem řekla, stejně by se mohli lidé osočovat i na ní :D Nevím, to co říká mi přijde jako hloupost.. A to, co říkala mě vážně nerozhází. To není konstruktivní kritka ;) Ale moc děkuju za podporu! A děkuju mc za kompimenty ohledně líční.. A slavnější než Chanel? Jé, to bych brala :D:D:D
 23. / ReplyMichelle
  Bombové! Normálne, že umelecké dielo :) Inšpiruješ ma každým svojim líčením a veľmi ti za to ďakujem. V lete 2012 som si prvýkrát pozrela nejaké líčiace video a bolo to práve tvoje. Odvtedy som si nakúpila tony kozmetiky a líčim sa každý deň, nielen riasenka makeup rúž ale niečo viac nápadné, iné. Okrem toho, už týždeň sa na mňa usmieva NAKED a 2 lícenky od NARS-u. Ďakujem, ďakujem, ďakujem! Kašli na nejakú Grätku (chápem, že ti je úplne jedno :D) a tvor ďalej. Tvoje videá a blog sú mojou drogou. :))
  • / ReplyGetTheLouk
   Budu ;) S takovouhle podporou ani nejde přestat ;) A jsem ráda, že moje videa ti pomohla se v líčení posunout dál! Proto jsem je dělala a jsem vážně strašně ráda, že vážně k něčemu prakticky jsou ;)
 24. / ReplyKika
  Myslím si že toto líčenie je úplne krásne :) Zase sa mi velmi páči a kludne by si k nemu mohla urobiť aj tutorial pretože tvoje videá su skvelé a vobec sa netreba pozastavovať nad tým ako niekto niečo skritizuje ;)
 25. / ReplyBlondgirl
  Ahoj Lou, zbožňuji tvé líčení..především očí ;-) Jsi v tom kreativní, extravagantní a hlavně se nebojíš barev, vše je z citem a má to hlavu a patu...takže LUXUS. Konkrétně toto líčení mi přijde jako "motýlí" ...prostě v tom vidím motýlí křídla ;-) Já osobně si potrpím na přirozenější líčení...možná je to i mým věkem (třicítka jak vyšitá chjoo),ale být náctiletá asi experimentuji víc :-) Přesto mne baví na tato líčení koukat, jen mne trošku ruší, že nemáš sjednocenou pleť...troška make-upu, která by ten celek dotáhla k dokonalosti ;-) Každopádně pochvala jak hrom!
  • / ReplyBlondgirl
   ....sakryš chyba se vloudila mělo být "s" citem, že? ;-D
  • / ReplyGetTheLouk
   Upřímně? Zkoušela jsem nějaký nový BB cream... A šílenost! :-/ Ale co, se svět nezblázní :D Hlavně mám z prvního slučníka pihy <3 A ty nereada zakrývám :D Ale děkuju moc za pochvalu líčení. Je pravda, že motýlí křídla mi to taky trošku připomíná... Nebo taky pak vitráže :D Zvláštní, jak si lidská mysl dokáže takovéhle věci spojit :)
 26. / ReplyLucka
  No ven bych s tím, asi nešla, ale vypadá to úchvatně! ;)
 27. / Replyzuu
  Parádní tutorial! Musím někdy něco odvážnějšího taky zkusit.... ale nevím, jestli se to ke mně hodí, co myslíš? .)
  • / ReplyGetTheLouk
   A proč ne? ;) Když se v tom budeš dobře cejtit, tak proč ne?
 28. / ReplyVerča
  Jedno z nejúžasnějších líčení!!!! Teď ulítávám na mint barvě takže do tohohle sem se fakt zamilovala! Bude video? Nebo sem blbá a jenom ho nemůžu najít? :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky :) Video časem bude :)
 29. / ReplyLucy
  krásné líčení!!! opravdu luxus a moc ti sluší, jen škoda, že jsi na něj neudělala video návod, určitě bych to ocenila víc než třeba na to minulé béžové líčení :/.. jen takhle z fotky nejsem schopná to udělat ani podobně :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Je to všechno uplně stejné!!! Naprosto se to neliší, je to furt dokolečka to samý. A tutorial na to plánuji ;)
 30. / ReplyT.
  Díky, moc úžasné, to využiji k mým šatům na maturitní ples v uplně stejných barvách mám totiž šaty :-)

Leave a reply

Your email address will not be published.