Dnešní Makeup: Over The Rainbow

dm_overtherainbow_01Asi si pamatujete minulé duhové líčení, těšilo se totiž velkému ohlasu. Trošku mě to na jednu stranu zamrzelo, protože to je prostě styl líčení, kterému já neholduji. Naplácat na víčko pět barev a ostře to ztratit černou – to pro mě není umění. Já mám radši jednodušší věci. A tak jsem vzala tuhle populární duhu do svých rukou štětců.

dm_overtherainbow_07

Teď si spousta z vás říká „A kde ja jako rozdíl, frajerko? Čím nás to tu krmíš?“. Pro mě tam je, a to obrovský. Není tam ta černá, nepůsobí to tvrdě, není to duha mezi skalisky, ale je to jemná duha, která se vždycky na chvilku obejví, když víla mávne svou kouzelnou hůlkou. Nejsou zde žádné ostré přechody a růžová v očním oblouku působí měkkce.

dm_overtherainbow_02Sice ani tohle není úplně můj šálek kávy. Nikdy jsem nebyla na looky á la „narvem celou paletku na jedno oko!“, ale tohle jsem víc já, než moje předešlá duha mezi skalisky. A pokud si někdo z vás říká: „Tak to chápu, tohle je milionkrát jednodušší…“, tak jste na omylu. Ztrácet neonky je asi to nejtěžší, co může být. A tady je samé ztrácení, takže opravdu ve finále tohle líčení bylo opravdu časově náročnější.

dm_overtherainbow_03 dm_overtherainbow_04 dm_overtherainbow_05 dm_overtherainbow_06Tak co, co se víc líbí vám? Černý výběžek v očním důlku nebo růžový vílí obláček? Já jsem prostě víc já určitě v tom obláčkovém. Kupodivu. Navíc tu miluju tu spodní linku, těch barev tam se nemůžu nabažit a podezřele mi to připomíná můj poslední tyrkysový tutorial, nemyslíte?

Read More →