Dnešní Outfit: Blue and Pink World

dm_blueandpurpleworld_01

Dnešní outfit bude, jak je možná už mým zvykem, spoustě lidí proti srsti. A přitom jsou to všechno obyčejné, jednoduché kousky. Znovu bych se opakovala s mou láskou ke kontrastům, k mixování sportovních a dívčích kousků. Holčičí sukně s volnějším tričkem. Přesně jako je tomu na fotkách. A to za to může vlastně shoda náhod.

dm_blueandpurpleworld_03

Třeba do teď jsem nevlastnila sukni. Až pak jsem se před Adélkou zmínila o touze kupit si sukni určitého střihu a ona mi okamžitě poslala seznam několika stránek, kde je teď mají ve slevě. Ten člověk je bůh na nakupování! A tak jsem si vybrala sukni z Asosu, abych zjistila, že i expresní doručení by mi jí dovezlo domů v pondělí. Den po mém odjezdu. Zklamaně jsem tedy zaškrtla kolonku standartní pošty. Načež mi v neděli po přistání přišla sms, že mi zítra bude doručen balíček. Naštvaně jsem zamrčela, že ta expresní by to stihla, ale co se dá dělat.

dm_blueandpurpleworld_04

Ale po návratu z dovolené, jsem jela k rodičům hlídat psy. Tedy nulová šance vyprat, vybalit, nic. Doma jsem se stavila jednou kvůli natáčení Nákupů a Novinek. Jinak jsem prakticky bez oblečení. Zachraňuje mě ta sukně, která přišla. A k tomu se přidal déšť. Takže jsem popadla čepici, protože barevné vlasy déšť nerady a šlo se.

dm_blueandpurpleworld_02

O nadšení z čepice, kterou jsem kupovala hlavně jako ochranu před sluníčkem, jsem už jednou mluvila. Tentokrát byla náhradou za deštník. Jsem z těch lidí, kteří na deštníky nevěří. Nejen že je nepoužívají, ale dokonce je ani nevlastní. Nepotřebuje je, když prší, tak prší. Navíc je to záminka proč mít doma dvacet různých pokrývek hlavy. Které, pravda, moc nenosíte, ale máte je. Co kdyby pršelo, že jo? :D

dm_blueandpurpleworld_05

Vím, že spousta lidí namítne něco proti kombinaci modré sukně a barevných vlasů. Ale upřímně? Nebarvím si vlasy proto, abych nemohla nosit svou novou sukni. Barva vlasů či nehtů je pro mě dlouhodobější záležitost než outfit, takže se moc neznervózňuju tím, když mám růžové nehty a modrou sukni. Kdybych se měla každý den znepokojovat tím, že mi boty neladí s vlasama a vlasy s nehtama, nedělala bych nic jiného, než si furt barvila vlasy a lakovala nehty. To by to byl pěkně smutný život. Jasně, že když zjistíte, že vám to všechno hezky koresponduje, tak máte radost k nezaplacení, o tom jsem také psala, ale svět na tom nestojí. Nebo snad ano?

Jo a jak to máte s deštníky? Máte, používáte?

Read More →