Dnešní Outfit: Floral Rebel

dm_floralrebel_03

Dnešním makeupem jsou brýle. A už jsem na sebe práskla , že se často ráda schovávám právě za ně a za líčení nechám mluvit rtěnku. Dneska jsem měla oči nalíčené, ale na jeho focení nebyla ani nálada ani dobré světlo. No co? Stejně si stále žádáte o outfity, takže směle do něj!

dm_floralrebel_01

Outfity se fotí hůř, potřebujete na to parťáka. A ne každé blogerce je připsán osobní fotograf tajnou komisí pro slušnou úroveň české blogosféry. Smutné, leč pravda. Naštěstí mám kolem sebe šikovné lidi, kteří to zvládnou. Takže při procházce Prahou dostanou do rukou foťák ve stylu: „Zaostři a drž ten čudlík, ono tu bude sekat jednu fotku za druhou, já z toho něco vyberu.“ A za dvě minuty je hotovo.

dm_floralrebel_02

Nemám ráda moc obštrukcí. Prostě žádné sraní s mladou paní. Nemám ráda moc aranžované outfitové fotky, nemám ráda třicet fotek za sebou, kde je vidět každý kousek oblečení ze všech úhlů. Nenechá mi to místo pro představivost. I outfitovky mají mít náladu, mají v divákovi navodit určitý pocit a na to je podle mě potřeba nechat mu v hlavě prostor. Nepředkládat mu aranžovanou sexy pózu.

dm_floralrebel_05

dm_floralrebel_06

dm_floralrebel_07

Nikdo nestojí s jednou rukou v bok a druhou za hlavou, když čeká na autobus. Syrovost. I když to někdy znamená, že zdánlivě nebudete na fotce až tak perfektní. Ale perfektní je nuda. Nikdo takový není. Podle mě ta syrovost, věrnost realitě může nahradit na první pohled perfektní krásnou fotku. Ale to je můj styl.

dm_floralrebel_04

Stejně jako strohé dlooouhé volné bílé tričko v kombinaci s barevnými kalhotami s plameňáky. Sportovní brýle vedle kabelky konzervativního tvaru s nepochopitelným jménem Rebel. Nahé kontrasty. Bez cenzury. Jak v líčení , tak v oblečení. Zkrátka osobní styl každého z nás je postaven na něčem jiném. Na čem je ten váš?  Read More →