Dnešní Makeup: Palm Leaves

dm_palmleafs_03

Často se mě ptáte, jak spárovat líčení s outfitem. Jednoduše – vyberte si jednu barvu, kterou outfit má a jeďte podle ní. Je jedno, zda to je dominantní barva nebo se vyskytuje pouze trošku. Záleží, jak moc okaté párování má být. Já občas chodím přímo proti hlavní barvě. Dejme tomu, že to je zelená – jdu na líčení přes žlutou. Celý outfit černý? Jemné nevinné oči jsou skvělým doplňkem. Ono s červenou rtěnkou nezkazíte nikdy nic, co si budeme povídat ;)

Mimojiné, vidíte na fotkách ten dokonalý lesk Albatrosse na lícních kostech? Naprostá nádhera!

dm_palmleafs_04

dm_palmleafs_05

dm_palmleafs_02

Tady bych mohla vyrukovat i s korálovou rtěnkou, vzhledem k tomu, že outfitu dominovaly tyhle bláznivé kalhoty a zbytek byl čistě bílý. Ale přeci jen tohle je taková učesanější varianta. Na očích je ve středu tyrkysová s odlesky skoro až do modra. Ano, i modrou na kalhotách najdeme – takže výmluvu pro ni máme. Oční důlek jsou ztracené nejtmavší zelenou z Garden of Eden paletky a vnitřní i vnější koutek je stínovaný tmavou třpytivou zelenou. Obe dvě barvy inspirované listy na kalhotách. Právě tyhle teple zelené, které jsou lehce zastřenější, kontrastují s tyrkysovou a dělají ji snad ještě modřejší. Zkrátka nádhera. A to se stále držíme barev kalhot.

dm_palmleafs_06
dm_palmleafs_01

Párování s outfitem není podle mě nic těžkého. Naopak! Leckdy může krásně pomoct v příležitostech vyvětrat barvy, které normálně nenosíte. Pokud zářivá růžová rtěnka ladí s lodičkama, proč ne? Bude to malý detail vašeho celého vzhledu. Navíc uznejte, že v celo-černém outfitu budu s tmavě fialovou rtěnkou vypadat jinak než s nahou. Makeup dělá divy a věřte mi, že umí dát osobitost celému vašemu outfitu a tak i celému vašemu dojmu!

Read More →