Provoněná Karlem Lagerfeldem

karllagerfeld_01

Ano, moje nadšení do voňavek pokračuje, a to s Karlem Lagerfeldem. Oproti See by Chloe, to dneska nebude o naivitě a princeznovství. Tohle je dospělá vůně, ví, co chce, a dokonce ví, jak toho dosáhnout. Nepraští vás přes nos, není agresivní, je to přeci stále dáma, ne?

Tu eleganci zkrátka nezapře, ale občas mě mate, protože mi přijde, že si sem tam hraje na svůdnici. Dokážu si představit, že si vůni vezmu s sebou do práce, na důležitý meeting, na večeři s kamarády, rande i párty. S mou Chloe je to takový malý sentimentální návrat do dětství. Je pro chvíle, kdy chci být spontánní. To Karl, kterému občas doma neříkám Kárl ale ze srandy tvrdě česky Karel, má prostě čistou mysl, jasný cíl a jde se! Samozřejmě v krásném elegantním kostýmku s ocvokovanými koženými rukavičkami. :D

karllagerfeld_02

Kárla, či Karla, chcete-li, si umím představit jak v zimě, tak v létě, zkrátka je poměrně univerzální, ale zas rozhodně ne unylý. O flakónu mluvit nebudu, vidíte ho na fotkách, mě baví, jiného nemusí. O notách, hlavách a podobných věcech také psát nebudu, to si můžete dohledat na internetu raz dva. Jděte Karla očuchat a uvidíte. Já vím, že s ním můžu jít skoro kamkoli, třeba až na kraj světa.

Read More →