Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Voňavé řádky o See By Chloe

seebychloe_02

Voňavé články jsou u mě poměrně novinkou, ale od té doby, co se u mě pomalu začala vyvíjet parfémová posedlost. Moje máma se s ní potýká už nějaký ten pátek a má doma slušnou kolekci, ale využívala jsem to jen při výběru nové voňavky, který mě nikdy nebavil. Až pak přišla See by Chloé.

Zaregistrovala jsem ji díky Adélce a furt nevěděla, jestli tahle voňavka může reprezentovat i mě. Je nevinná, dívčí, princeznovská, ale ne moc sladká, stále je v ní svěžest. Je možná lehce naivní, ale to je tím věkem, rozhodně není hloupá. Vůně je prostě taková veselá, jarní a nevím, proč stále se mi dere ne mysl slova jako panenská, což možná zní divně, ale k výčtu přídavných jmen téhle vůně to určitě patří. Dlouho jsem kolem ní chodila. Dlouho jsem čekala, až dopotřebuju mého Versace Bright Crystal. Jenže pak přišlo Livigno a tam voňavka nestála ani €40, což je průměrná cena v českých internetových obchodech, takže musela být moje.

seebychloe_01

A zaplať pánbůh za to. Sice to odstartovalo posedlost, protože s voňavkou úplně stejně jako s makeupem můžu být každý den jiná (povídačky, že by se vůně neměly tak často střídat si necháme na jindy). A to mě baví. Se See by Chloe jsem princezna. A kdo by občas princeznou být nechtěl?

Vůni jsem u nás viděla nejlevněji snad zde ale ruku do ohně za to nedám.

Foceno v nanovo.cz.

 


damska moda, jarni trendy

 

Comments ( 14 )

 1. / ReplyKejt
  Já parfémovou posedlostí trpím už nějaký ten rok. See by Chloe jsem měla taky, voněla krásně, ale na mě byla až moc sladká ( a to je co říct). Ale teď se chystám očuchat tu novou odlehčenou verzi, to by mohlo být něco pro letošní jaro a léto. A přesně souhlasím s posledním odstavcem. Miluju střídat parfémy. Třeba každý den. Se See by Chloe jsem se cítila roztomile, jak říkáš, jako princezna. S Yves Rocher So Elixir Purple je mi tak nějak tepleji, používám ji hlavně když je venku sychravo a nevlídno. Když si dám svou oblíbenou Flora by Gucci, jsem sebevědomá, proto ji používám na chvíle, když mi na něčem fakt záleží nebo když se chci cítit opravdu dobře a ve své kůži. S Diesel Plus Plus Feminine jsem taková uvolněná, mladistvá, rozlítaná. A když na sebe stříknu Bottegu Venetu, jsem naopak trošku serioznější, starší, sofistikovanější:) Vůně dotváří obraz člověka. A já miluju tu variabilitu... uf to jsem se rozepsala:D K.
  • / ReplyGetTheLouk
   Mně ta nová tolik nesedla kupodivu. Přitom bych podle jména spíš šla do tamté. Flora by Gucci je super - měla jsem takovéhle tělové mléko a absolutně jsem ho milovala, viz tuším poslední RIProdukty :) Vůně je podle mě stejná jako móda či makeup - utvoří v naší mysli určitý obraz nás, který pak dokážeme "prodat" okolí, a to nás pak tak vnímá - krásná síla v tom je a samozřejmě i variabilita, což je prostě super! A komentřáře jsou od psaní, takže úplně v klidu ;)
 2. / ReplyNielaD
  Dobré ráno, jsem spřízněnou duší ohledně této vůně jen mám její růžovou sestřičku a moc mi voní. Tuhle Rudou princeznu jsem si pořídila jako 5ml odstřik a mám ji když mám chuť na jinou a přitom trochu stejnou. Ještě se chystám očichat tebou zmiňovaného Karla, ale tam jen čichnout ten pokud mi bude vonět bude jako pokušitel v záloze jestli dokážu vše co jsem si naplánovala a taky jako dárek od ježíška. A tvá třetí na insta ukázaná mi nevoní ona tedy voní, ale né na mě. Mé hormony zmítané tělo ji přetvořilo v něco dosti odpudivého....Stejně reaguji s ikonickou Chanel 5 a to je fakt ekl....
  • / ReplyGetTheLouk
   Chanel 5 mi nevoní ani na papírku ani na někom :D Karl bude mít asi i svůj článek, neodolám. Je to taky velmi zvláštní vůně. Určitě stojí za očíchání ;)
 3. / ReplyMarchie
  Taky jí mám - chtěla jsem nějakou ovocnou a svěží, očichala jsem 20 voňavek, ale s Chloé to byla láska na první čuch, i když moje zadání primárně nesplňuje. A jak píšeš, taky se s ní cítím jako princezna, je taková něžná, nepraští tě hned do nosu, ale něčím tě zaujme. Se všema voňavkama mám problém, že se mi časem ovoní, ale s Chloé se toho vůbec nebojím.
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to jsem zvědavá, zda se mi Chloé ovoní, mně se to stalo doposud se všema.. :(
 4. / ReplyKlára
  Já mám doma Roses de Chloé a nemůžu se jí nabažit! Mamka má zase originální (původní) Chloé, která taky voní krásně :)
 5. / Replyhanna
  Mám chloe love ale na tuhle se chystám taky, mam vzorek a manželovi voní tak mi ji snad přiveze že španělska.
 6. / ReplyLucie
  Tahle Chloe je moc krásná, ale musím říct, že jsem jí nevydržela mít na sobě ani celý den. Pak už mi začala vadit.
  • / ReplyGetTheLouk
   Jo tak to se mi s žádnou vońavkou nestalo...
 7. / ReplyKamila
  Tahle vůně mi nesedí...na mě to prostě není ono...už dva roky používám od Chanel Chance... a pokaždé když mi dojde říkám si...ted to změním..ale na konec odcházím vždy s Chance...jo od Chanelu se špatně odchází:))
  • / ReplyGetTheLouk
   Chanel Chance se mi taky líbí, ale přijde mi taková snadno zaměnitelná... Ale mít ji doma by mi nevadilo :D
 8. / ReplyRachel
  Mne bohuzel tahle vune vubec nevoni, a to jsem se na ni tak tesila.....necitim v ni nic zajimaveho a hlavne je to je jen EDT a opravdu hrozne rychle vyprchava.....
  • / ReplyGetTheLouk
   Tak to já ji cítím na sobě docela dlouho... :)

Leave a reply

Your email address will not be published.