Dnešní Makeup: Paris in Praga

dm_parisinpraga_01

Žádali jste si více outfitů, už jsem říkala, že je pro mě těžké být před kamerou i za kamerou zároveň, ale i tak se snažím. Dokonce jsem teď i ve stádiu, kdy kdyby mi někdo přičaroval fotografa, tak bych ho skoro každý druhý den využila. Nicméně, taková kouzla nejsou, takže i nadále tu budou podobné články nárazově.

dm_parisinpraga_05

Ten den jsme vyrazili s kamarády na motokáry do Praga Arény. Ještě do teď mě bolí ruce, ale užili jsme si to. Původně jsem vůbec nevěděla, že mě kluci navezou i do řízení, jinak bych si nebrala šáčko, ale co… Docela výhoda podobných outiftů jako je tenhle, že ať vás ten den potká cokoli, jste ready. Původně jsem šla na oběd a kávu se koukat na hokej a následně možná do hospody koukat na fotbal. Skončili jsme na motokárách a následně na zvláštním venkovním koncertě v Tróji.

dm_parisinpraga_04

Musím říct, že kombinace boyfriendů s bílým sáčkem se mi líbí už několik let. A taková ta žíhaná šedivá se vzorem Vuittonky je pro mě taky top. Dřív jsem měla takovéhle tenisky a doslova jsem je unosila k té kabelce. Dnes už jsou v botovém nebi, pamatujete? Možná jste si všimli, že boyfreindům přibyly nějaké díry od posledně. Ano, je to taková moje odreagovačka po večerech – vytrhávat nitku po nitce a dělat z nich více letní model.

dm_parisinpraga_02

dm_parisinpraga_03

Líčení bylo poměrně podobné tomuto slaďouši, jen více do hněda. Ale upřímně? Hlavním líčením byly mé nové brýle. Absolutně ležérní či sportovní nádech. Znovu, kontrast se sáčkem, to kontrast s odrbanýma džínama. Jo, vyžívám se přesně v takových kombinacích. Jak v líčení, tak v módě. Ale to už jste si asi všimli :D Co vy říkáte na tyhle mixy?

Read More →