Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Paris in Praga

dm_parisinpraga_01

Žádali jste si více outfitů, už jsem říkala, že je pro mě těžké být před kamerou i za kamerou zároveň, ale i tak se snažím. Dokonce jsem teď i ve stádiu, kdy kdyby mi někdo přičaroval fotografa, tak bych ho skoro každý druhý den využila. Nicméně, taková kouzla nejsou, takže i nadále tu budou podobné články nárazově.

dm_parisinpraga_05

Ten den jsme vyrazili s kamarády na motokáry do Praga Arény. Ještě do teď mě bolí ruce, ale užili jsme si to. Původně jsem vůbec nevěděla, že mě kluci navezou i do řízení, jinak bych si nebrala šáčko, ale co… Docela výhoda podobných outiftů jako je tenhle, že ať vás ten den potká cokoli, jste ready. Původně jsem šla na oběd a kávu se koukat na hokej a následně možná do hospody koukat na fotbal. Skončili jsme na motokárách a následně na zvláštním venkovním koncertě v Tróji.

dm_parisinpraga_04

Musím říct, že kombinace boyfriendů s bílým sáčkem se mi líbí už několik let. A taková ta žíhaná šedivá se vzorem Vuittonky je pro mě taky top. Dřív jsem měla takovéhle tenisky a doslova jsem je unosila k té kabelce. Dnes už jsou v botovém nebi, pamatujete? Možná jste si všimli, že boyfreindům přibyly nějaké díry od posledně. Ano, je to taková moje odreagovačka po večerech – vytrhávat nitku po nitce a dělat z nich více letní model.

dm_parisinpraga_02

dm_parisinpraga_03

Líčení bylo poměrně podobné tomuto slaďouši, jen více do hněda. Ale upřímně? Hlavním líčením byly mé nové brýle. Absolutně ležérní či sportovní nádech. Znovu, kontrast se sáčkem, to kontrast s odrbanýma džínama. Jo, vyžívám se přesně v takových kombinacích. Jak v líčení, tak v módě. Ale to už jste si asi všimli :D Co vy říkáte na tyhle mixy?


damska moda, jarni trendy

NA SOBĚ MÁM:

Kalhoty, Tričko, Brýle: New Yorker

Sako: HM

Boty: Topshop

Hodinky: Michael Kors

Kabelka velká: Louis Vuitton

Kabelka malá aka peněženka: Michael Kors

Nehty: Mnou namíchaný lak

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

Comments ( 12 )

 1. / ReplyKáťa
  Zase ti to strašně sluší !!! Jo a to triko mám taky:DD
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju! Tročko bych teď nejradši nsoila furt! ;)
   • / Káťa
    není za co ;) já taky strašně příjemný materiál!!!
 2. / ReplyNielaD
  Ahoj skvělý běhací a volnočasový obleček. Sáčko se mi dost líbí obzvlášť paspulka z rubu. Není nad to být připravená na pařbu a i na koncert. NielaD
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky moc :) Dokonce i za rozšíření módního slovníku - paspulka mi do teď nic neříkala :D No my, když někam jdeme, tak se z návštěvy divadla může stát horolezecký výlet ani nemrknem :D Změnou plánů už jsem vycvičená, že leckdy se musím oblíct na vše, protože těžko říct, co přijde :D Zas se ale nenudíme a ze mě to možná udělá někdy praktickou ženu :D
 3. / Replymíša
  Krásné, letní, pohodové :-) Díky za inspiraci. Pěkný podvečer, Lou :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju :) Tobě taky!
 4. / ReplyNielaD
  Být praženou (praxtickou ženou) není vůbec k zahození.
 5. / ReplyVeronika Maršíková
  Ahoj, moc se mi líbí tahle kombinace džínů a bílého sáčka. Slušivé!
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :)
 6. / ReplyŠárka
  Přesně můj styl. Hezky ženské, ale ne přecukrované.
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju moc :)

Leave a reply

Your email address will not be published.