Dnešní Makeup: Sweet Break

dm_sweetbreak_05

Upozorňuji předem, že dnes to budou mít milovníci sladkého hodně těžké. O IF café jsem už slyšela a tak nějak v hlavě plánovala, že se tam musím vydat. Můj mozek má totiž pocit, že mají levandulové makronky, které potřebuji už něco přes rok, a ty fialové potvory se mi vyhýbají obloukem. Ostatně to se stalo i tentokrát, ale o tom později. Na začátek uvedu, že ňoupací komentáře: „A ty si jakó řikalá, že jako nejíš sladký, tak jakó co to jé? Jako lžéš!“, si strčte za klobouk. Kdyby na internetu člověk měl uvádět vše na pravou míru, tak by nic jiného nedělal, takže laskavě zapojte mozek :) Už jsem někde říkala, že sladké jím, je ho nejím hodně a nesním ho hodně najednou, ale občas si dám.

dm_sweetbreak_06

dm_sweetbreak_03

K těm levandulovým potvorám sviním, jinak to už vážně říct nejde :D v IF café neměli makronky pro jistotu ten den vůbec, takže jsem zase ostrouhala. Inu, zaběhnu tam příště, snad se na mě konečně usměje štěstí. Že je tenhle obchod v Belgické jsem nevěděla a zjistila úplnou náhodou. Šly jsme s babičkou na kafe a já auto šoupla na jediné volné místo široko daleko. Přímo před IF café. To musel být osud :D

dm_sweetbreak_01

A protože bohužel nejsem ta nejlepší ratolest na světě, tak jsem včera zpytovala svědomí, že ode mě máma nedostala ke dni matek žádné přání. Původně jsem chtěla koupit kytku, ale nakonec jsem vykoupila půl obchodu a jela večer k našim. Jeden dortík á la Míša řezy, které jsem neměla asi 10 let, jsem sežrala hned doma, když jsem se malovala. Přiznám se, že by mi stačila klidně půlka, ale nakonec jsem ho pokořila.

dm_sweetbreak_02

Líčení dopadlo tak, jak vidíte, easy záležitost, kde je vlastně jen Buzz a Darkside. Přijde mi, že Naked 3 tady moc prostoru nedostala, né že bych to dneska vykompenzovala :D Ale i tak, s ní chci v budoucnu nafotit více looků, ať máte inspiraci, pokud ji máte zrovna doma. Vidíte, že líčení jde provést velmi jednoduše, aniž by to byla těžká nuda, nebo snad ne?

  Read More →