Wishlist: Květen 2014

Tenhle měsíc jsem měla docela fušku se sestavováním. Nějak mě extra nic nezaujalo. Ano, na instagramu si pravidelně vylévám srdce s limitkami Dioru, Chanelu a tak, ale tím, že se sem ani nedostanou, tak se nějak smířím s tím, že moje nebudou. Takže se vlastně ani na wishilist nedostanou. Nicméně hned první položka jsou v podstatě čtyři věci, takže ono to zas tak málo přání není. :D

NYX MACARON LIPPIES

v odstínech Key Lime, Blue Velvet, Pistachio a Chambord

Barevné rtěnky mě baví a zelenou, věřte tomu nebo ne, vytáhla bych ji někdy ven. Stejně jako modrou, tyrkysovou či černou. A přesně to jsou moje vysněné odstíny. Na Macaron rtěnky jsem čekala netrpělivě už dlouho, co je NYX ohlásil. Ale měsíce plynuly a ty potvory stále nikde. A teď už tu jsou a já jsem pohlcená! Ano, opravdu se vidím v létě vyvalená na dece se zářivě zelenou rtěnkou, věřte tomu nebo ne ;)

(Lze ji koupit na ebay.com)

wishlist_5_2014_01

NYX MACARON LIPPIES
Zdroj obrázku zde, z tohoto webu.

Rimmel Match Perfection Foundation

v odstínu 010 Light Porcealin

Už jsem se rozčilovala , že světlé makeup u nás, aby pohledal. A pak se objevila zpráva, že Rimmel připravuje odstín o jeden světlejší než je naše 100 Ivory. Tento odstín jsem u nás stále neviděla, takže bůh ví, zda ho Rimmel nepošle někam na jih Itálie pro opálené Italky. :D Přiznám se, že tenhle makeup už mám doma, objednala jsem ho hned, jak se na Asosu znovu objevil. Ale na mém wishlistu už byl dlouho, takže sem patří, i když ho budu moci příští měsíc rovnou vyškrtnout.

(Lze ji koupit na asos.com)

wishlist_5_2014_02

Rimmel Match Perfection Foundation 
Zdroj obrázku zde, z tohoto webu.

Lime Crime Velvetines

v odstínu Red Velvet

O „Velvetýnkách“ jsem už mluvila v rámci novinek v nějakém videu. Dlouho je chci, ale až teď jsem si na ně „vzpomněla“. Brala bych asi všechny odstíny, ale nejvíc mi srdce prahne po klasické červené. Krom toho, že se o tomto odstínu mluví jako „té“ nej červené, tak prý má i nejlepší vlastnosti a texturu ze všech Velvetines. A to si nemůžu nechat ujít, ne?

(Lze ji koupit na http://limecrime.com)

wishlist_5_2014_04

Lime Crime Velvetines 
Zdroj obrázku zde, z tohoto webu.

Vlnkovací trojkulma

S každou fotkou na instagramu, kde mám vlnité vlasy, přibývá dotazů, jak jsem to proboha udělala? Vlnkovací kulma, o které uvažuji už roky, vlastně už od té doby, co mi začala odrůstat má druhá trvalá, je evidentně pro většinu populace velká neznámá. Nikdy jsem nevěděla, jestli to bude oukej nebo ne, protože jsem ji měla, když jsem byla menší a totálně jsem s tím neuměla pracovat, takže to vždy dopadlo katastrofálně. Až mi ji nakonec kamarádka půjčila. Sice má starého železného pardála, který není k vlasům nejšetrnější, ale já aspoň vím, že jsem se do efektu vln naprosto zamilovala a potřebuju svou vlnkovačku. Ta na obrázku je jen ilustrační, ještě nevím jakou a kde koupím, ale vím, že nějakou jo ;)

(Lze ji koupit všude na internetu, ale i v elektro-prodejnách.)

wishlist_5_2014_03

Vlnkovací trojkulma 
Zdroj obrázku zde, z tohoto webu.

Jak tak nad tím přemýšlím, dneska je to dost suché. Půlku mého wishlistu už jsem totiž nakoupila. Ani jsem nestihla sem zařadit limitku Catrice na květen 2014, o které jsem básnila na Instagramu. Už jsem si ji přivezla z Německa a už jste ji viděli v Objevech a Přešlapech. Tak co pak má člověk dělat? :D Ale na druhou stranu, je super mít pocit, aspoň na chvíli, že nic nechcete :D

EDIT: Už jsem ty barevné potvory objednala. Achjo…
Read More →