Voňavé řádky o See By Chloe

seebychloe_02

Voňavé články jsou u mě poměrně novinkou, ale od té doby, co se u mě pomalu začala vyvíjet parfémová posedlost. Moje máma se s ní potýká už nějaký ten pátek a má doma slušnou kolekci, ale využívala jsem to jen při výběru nové voňavky, který mě nikdy nebavil. Až pak přišla See by Chloé.

Zaregistrovala jsem ji díky Adélce a furt nevěděla, jestli tahle voňavka může reprezentovat i mě. Je nevinná, dívčí, princeznovská, ale ne moc sladká, stále je v ní svěžest. Je možná lehce naivní, ale to je tím věkem, rozhodně není hloupá. Vůně je prostě taková veselá, jarní a nevím, proč stále se mi dere ne mysl slova jako panenská, což možná zní divně, ale k výčtu přídavných jmen téhle vůně to určitě patří. Dlouho jsem kolem ní chodila. Dlouho jsem čekala, až dopotřebuju mého Versace Bright Crystal. Jenže pak přišlo Livigno a tam voňavka nestála ani €40, což je průměrná cena v českých internetových obchodech, takže musela být moje.

seebychloe_01

A zaplať pánbůh za to. Sice to odstartovalo posedlost, protože s voňavkou úplně stejně jako s makeupem můžu být každý den jiná (povídačky, že by se vůně neměly tak často střídat si necháme na jindy). A to mě baví. Se See by Chloe jsem princezna. A kdo by občas princeznou být nechtěl?

Read More →