Dnešní Makeup: Black and White

dm_blackandwhite_01

Včera jsem vám ukazovala líčení, které jsem měla na den. Večer mě čekala ale formální událost, nic na malé černé, ale něco, kam se zářivě fialové stíny zrovna nehodí. Občas ráda jdu proti sobě právě makeupem a oblečením. Někdy jsem formálně oblečená, ale nasadím absolutně free a bláznivý makeup nebo naopak, jako je tomu dneska.

dm_blackandwhite_03

Že tyhle kalhoty miluju, už dávno víte, protože se tu objevily už skoro před rokem a stále s nima nedávám pokoj. :D Ale mívám problém s čím je spárovat. S topem si nelámu hlavu, cokoli bílého funguje, i černá trička udělají super službu. Ale když je chladněji, tak nemám nic, co bych přes sebe hodila. Jasně, s kožíškem vytvoří trošku odvážný model zvedající vlnu debat, ale na ten je někdy až moc teplo. Ovšem teď, co jsem si konečně koupila tu koženou bundu, mám vyhráno!

dm_blackandwhite_02

Bunda krásně outift doladí a sekunduje rozevlátým možná trošku ležérním kalhotám, které já osobně beru jako formální kousek. Je mi jasné, že spousta lidí bude nesouhlasit, ale já si nemůžu pomoct. V momentě, kdy sundám bundu, je z toho normální velmi světlý outfit, který nikoho neprovokuje (tedy krom mého táty, který je v té skupině, která kalhotám přezdívá pyžamo), s bundou se cítím víc šik a ve finále, když jsme šly s mamkou do baru, bunda a celý ten dojem, který outfitu dodávala, se ukázala jako skvělý nápad!

dm_blackandwhite_04

Jak už jsem říkala, makeup zůstal naprosto klasický, skoro až minimalistický. Černo-bílý, tím nelze nikdy nic zkazit. Tak co, ať už pro-kalhoty nebo anti-kalhoty tým, co říkáte na kombinaci s koženou bundou?

 PS: Omluvte tmavé fotky, ale už se smrákalo, takže venku byla docela tma. :(

Read More →