Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Looking Bright

dm_lookingbright_05

To sluníčko umí zkrátka divy. Jen co začalo pořádně svítit, už jsem sahala po Sleek Acid paletce, kterou jste tady viděli už mockrát. Prostě to umí rozbalit, stejně jako si to všichni myslíme o prvním sluníčku. Tedy aspoň do té doby, než přijde parné léto.

dm_lookingbright_04

Tohle líčení je docela podobné tomuhle, jen je víc na fialové bázi. Mám se co držet, když mám použít Acidku a nepoužít tam tu krásnou růžovou. Mám za to, že se mi to povedlo snad jen jednou. Tahle růžová mně vždycky, ale opravdu vždycky sbalí!

dm_lookingbright_01

dm_lookingbright_03

Tohle je mé líčení na den, i když se to možná spoustě lidem nezdá. Líčení, které jsem měla ten den na večer, vám ukážu jindy. Večer mě totiž čekala docela formální večeře a na tu radši neonky vynechám. Ráda nosím blázniviny přes den, na párty s kamarády, ale i na obyčejnou kávu či rychlé posezení s kamarádkami, ale pokud se jedná o formální událost, která se ani netýká blogu, volím „normální“ líčení. I tak možná silnější než by většina lidí preferovala, ale stále pohybující se v té klasické skupině.

dm_lookingbright_02

Mimo to ale pro mě skoro neexistují pravidla, makeup má být zábava, má to být vyjádření vás, vašeho stylu, nálady, zkrátka toho, co máte v danou chvíli rádi. Pokud se dneska cítíte na neskutečně bláznivý makeup, tak směle do něj. Kecy, že makeup má umocňovat vaši krásu a tedy má být á la přirozený, jsou opravdu omezené! Kdo říká, že dneska vaše krása nemůže být v černých očích a zítra v černé rtěnce, ne? :)

 

NA SOBĚ MÁM:

OBLIČEJ:

L’Oreal Nude Magique Eau de Teint (100 Porcelaine) [http://www.feelunique.com/]

Giorgio Armani Master Corrector (1) [Douglas, 1135,-]

Catrice Camouflage Cream (020 Light Beige) [Rossmann, 100,-]

NYC Smooth Skin Pressed Face Powder (701A Translucent) [Rossmann, 89,-]

OBOČÍ:

Stila Stay All Day Waterproof Brow Color (light) [http://www.beautybay.com/]

Alverde Tinted Brow Gel (01 Blond) [DM]

OČI:

Sleek Makeup i Divine Acid Palette [http://www.sleekmakeup.com

Urban Decay 24/7 Waterproof Liquid Eyeliner (Prevesion) [Francouzská Sephora, €18]

Kiko Unforgettable Mascara [Kiko Itálie, € 7,20]

RTY:

Sleek True Colour Lipstick Matte (Amped) [http://www.lovelyhair.cz/]

 

Tričko: Mango

Nehty: Essence – Choose me!

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu). To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv. Produkty neoznačené hvězdičkou jsem si pořídila já sama ze své hlavy a za své peníze.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

KEEK: GetTheLouk (http://www.keek.com/Getthelouk)

 

PROGRAM, VE KTERÉM STŘÍHÁM VIDEA: VideoPad, Adobe After Effects

TOČÍM NA: Canon PowerShor SX30 IS

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

 

MÁŠ OTÁZKU OHLEDNĚ BLOGU JEHO ZALOŽENÍ VEDENÍ A TAK PODOBNĚ?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=2674

 

ZAJÍMÁ TĚ, KDE NA VŠECHNO BERU PENÍZE?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=1997

 

MÁŠ POCIT, ŽE PRODUKT ZBYTEČNĚ HANÍM ČI NAOPAK CHVÁLÍM?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=2103

Comments ( 15 )

 1. / Replybee457
  Ahoj Lou, děkuji Ti za každé takové ráno. Je radost přečíst si takto pozitivní článek, hned mám lepší náladu a co víc, oproti plánu dnes zvolím výraznější líčení, té nudné à la nature už bylo během posledních tří týdnů dost! Ještě jednou děkuju a přeju Ti pěkný týden! bára.kára
  • / ReplyGetTheLouk
   Já děkuju! Jsem ráda, že článek zvednul náladu :) Hezký den i tobě!!!
 2. / ReplyBlondýna
  to jsou moje barvicky :) Krasne. Moc pekne spolu ladi:)
 3. / ReplyLuLu
  Líčení jako vždy super, ale hlavně jsi mi strašně zvedla náladu. Hrozně mě rozčilují ty neustále kecy o přirozeném make upu a o tom, co se na den nehodí a blablabla... Jak říkáš, má to být zábava. A protože tě považuju za svojí make up guru, o to víc mě těší tvůj názor a dneska si hezky barevně s make upem vyhraju :-)) Takže ti tímto děkuju za super start dne :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   Já děkuju za to, že někdo sdílí můj názor. Taky nemám ráda to "makeup by měl jen podtrhovat vou krásu, takže by neměl bejt vidět, barvný stíny z cesty." Já si myslím, že se ta druhá část toho souvětí prostě dá vymazat a nahradit větou "takže si hraj!" :)
 4. / ReplyKerol
  To je opravdu krása! Úplně mi to připomíná, že se blíží léto a už se nemůžu dočkat :)
 5. / Replyanet
  díky za pomoc !!!! díky tobě se umím líčit čímdál lépe jsi můj učitel:D PS: tobě sluší všechny druhy líčení jsi krásná ale i dokonalá a jednou na youtube budeš mít aspon' 10 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 000 Odběrů!!!! A to nekecám !!!!
  • / ReplyGetTheLouk
   :D To asi ne, ale děkuju moc!
 6. / ReplyEllie
  Za nějaký čas, co sleduju tvůj blog a youtube kanál, jsem se naučila, že makeup nemusí být jen obyčejná rutina a postupně se odvažuju k čím dál hravějším kombinacím. Musím ale přiznat, že tohle je na mě pořád trochu moc :/ snad jednou
  • / ReplyGetTheLouk
   Třeba jednou, třeba vůbec, každý to rád jinak ;) Ale moc moc děkuju!
 7. / ReplyVeronika Maršíková
  Ahoj, ty barvy jsou nádherný. Růžovou asi budu muset někdy zkusit a kéž by to tak slušelo i mně, jako to sluší tobě! A moc se mi líbí tvoje řeč v posledních řádcích :-)
 8. / ReplyMaki
  Už se těším na léto až si pořídím tuhle krásku (Acid) :-) Začala jsem se showstopers a pak jsem si koupila po Vánocích další 2. No to prostě nešlo odolat :-D Sleek mají úžasné barvy a výběr snad pro každého. Vybere si člověk co má rád neutrální a přirozené tóny ale i takové třeštidlo jako já, které půjde raději do Acid nebo iCandy :-D Dneska jsem si chtěla dát původně výraznou rtěnku, ale po tomhle článku jdu do výrazných očí :-D
  • / ReplyGetTheLouk
   Sleek má ty paletky super, za tu cenu jsou vážně úžasné! Výrazné oči provetrám dneska asi zas znova, jak na t tak koukám :D
 9. / ReplyMája
  Překrásné barvy!
 10. / ReplyFialka
  Nádherné líčení,ale chce to trochu odvahu takto vyjít mezi lidi :) http://anys111.blog.cz/

Leave a reply

Your email address will not be published.