Dnešní Makeup: Blue, khaki, lime?

dm_khakiblulime_05

Většinou se nepouštím do míchání teplých a studených tónů. Občas jdu teplou tvářenkou proti studeným očím a naopak, ale na jednom místě se držím jednoho tónu. Alespoň většinou. A vy jste se mnou už zvyklí, že pravidla, zásady a zvyklosti ráda porušuju, protože se podle mě sem tam porušovat mají. A to jsem dneska zkusila. Úplnou náhodou. A vyšla z toho tahle kráska!

dm_khakiblulime_02

dm_khakiblulime_03

Zelenou zanedbávám. Úplně stejně jako jsem zanedbávala dřív fialovou. Trvalo to, ale naučila jsem se ji milovat. Díky téhle kombinaci miluju zelenou už teď. Kiwi Flower z paletky Snap Shots je jedna z nejkrásnějších zelených, kterou jsem kdy viděla. Mám ráda tyhle jemné teplé hráškové zelené, přijdou mi roztomilé, sladké. A původně jsem ji chtěla sladit jen s khaki hobití zelenou a už to mi přišlo trošku zvláštní, protože mi barvy k sobě úplně nešly.

dm_khakiblulime_06

Ale jen tak pro srandu jsem vedle hrášku hodila i Green Iguanu s tím, že ji pak přebiju hobitem. A v tu chvíli se celé líčení nějak tak zázračně spojilo. Lesklá zeleno-tyrkysová tomu prostě dala tu správnou šťávu, okořenila to, dala tomu grády! A to to byl původně jen takový bláhový pokus o srandu. Něco pro zasmání. Teď mám vážně pocit, že neříkám dost takové to: „Hrajte si doma s makeupem! Zkoušejte, blbněte! Vždycky, ale opravdu vždycky se to vyplatí!“.

dm_khakiblulime_01

Ale nechci tu dneska celou dobu plácat takové ty klišé kecy, nad kterými rozkvétá třpytivá duha s jednorožci, to není potřeba, podívejte se na ty fotky a bum! Máte to! Chci tu vypíchnout jednu věc a to zlatý třpyt hobita ve vnějším koutku! Vidíte tam ty zlaté záblesky? Celé víčko se jen leskne, ale hobit se opravdu sem tam zblýskne, to je nádhera! V plné palbě už jste ho viděli a viděli jste, že to umí roztočit, ale tohle je bez sluníčka, bez přímého ostrého světla. Nad tím jde podle mě jen óchat!

dm_khakiblulime_04

Jojo, miluju míchat textury – lesklé s třpytivými, matné s lesklými a tak dále, ale od teď už se budu méně bát míchat tóny. Což mě ještě více navnadilo na letní tutorial, který mám v plánu už od podzimu, se zářivě oranžovou a zářivě růžovou z této paletky. Hmm, těšte se! Co vy vůbec na tohle líčení, taky tak nadšení, nebo „Hmm, další prosím!“?

Read More →