Má největší neřest dva

ud_vice2_01

První Vice paletka mě nezaujala natolik, abych řešila její nákup. Jasně, dlouho jsem se kochala jejíma fotkama a swatchema, ale to mě nějak nasytilo. I když si občas do teď googlím obrázky stínu s přiléhavým názvem „provcateur“. Ale druhá neřest od UD byla jiná. Má v sobě také růžové, hluboké modré, khaki, hnědé v lesklém i matném provedení, ale tohle je zkrátka více můj styl. Nevím proč. Prostě tenhle střih mi sedí víc.

ud_vice2_02

Proto se taky tahle potvůrka usadila i v mém wishlistu. Nakonec jsem ji našla pod stromečkem, tipuju, že máma už neunesla mé neustálé básnění o odstínech, které skrývá. Po rozbalení jsem ji začala okamžitě porovnávat s Dangerous kouskem, který je sice mnohem menší, ale kupodivu hodně podobný. Papírový obal Vice 2 je kopie vnitřku Dangerousky, Loaded je temnější sestřenice Damaged a Gravity je zas světlejší příbuzná Voodoo. Zdá se, že budu naštvaná, ale naopak.

ud_vice2_03

Vice 2 zařídila to, že po ní i po té nebezpečné krásce sahám více než kdy jindy. Zas mám touhu zkoušet barvy, nosit tmavé stíny s tunou třpytu. Mám pocit, že jsem objevila absolutně nové barvy jako třeba Toxic a Stash, nic podobného jsem totiž běžně na očích nenosila.

ud_vice2_04

Někdy paletka neznamená jen dvacet nových barviček, které na sebe lze plácat, ale inspiraci. Nové barvy můžou znamenat novou tvář, kterou světu nastavíte, nové sebevědomí a třeba i nové obdivné pohledy kolemjdoucích. Zní to jako šílené klišé, ale přeci jen, něco na tom bude. Paletky nejsou jen barvy, které dává člověk na svůj exteriér, ale barvy, které ho pomáhají vybarvit zevnitř. Proto je makeup mocný čaroděj. A proto je inspirace úplně všude!

Read More →