Dnešní Makeup: Blogerka Roku

dm_blogerkaroku_02

Na blogerku roku jsem se původně šíleně těšila. Jenže pak se začaly objevovat na facebooku obavy ostatních pozvaných ohledně šatů. Počáteční nadšení opadlo a na mě padla typicky holčičí deprese „Nemám co na sebe!“. Ukradla jsem máminy malé černé, protože ty svoje jsem měla poslední dobou na sobě tolikrát, že to už ani není hezké. Cestou domů, jsem se ale rozmyslela a docela se skamarádila s myšlenkou, že to nebudu moc hrotit, tak jsem rychle na Chodově v Lindexu koupila tričko a bylo vymalováno.

dm_blogerkaroku_01

Nic téhle akci nepřálo. Úžasný víkend v Maastrichtu, ze kterého jsme přijeli v pondělí večer, ze mě vysál spoustu energie a vybil ze mě všechno nadšení. Ráno mě čekalo auto v servisu, rychle jet k našim a takhle bych mohla pokračovat do nekonečna. Možná i tohle částečně mohlo za to, že mě večírek moc nenadchnul.

dm_blogerkaroku_04

Špatně zvolený prostor zasedací místnosti, nefungující technika, no, chyb bylo vážně dost. A ač se pan moderátor snažil, seč mu síly stačily, těžko tuhle situaci zachraňovat. Nějak se mi stále dere na mysl myšlenka, že my v Čechách tohle prostě ještě neumíme, ale snad se to jednou naučíme. Jasně, žádný první ročník není bez chyby, nikdo není neomylný, ale já z průběhu večera extra nadšená nebyla. Vyhlašování jsme strávily s Kájou, hojnou částí fashion blogerek a skleničkami vína mimo zasedačku.

dm_blogerkaroku_03

Následovalo zvěčnění mého makeupu, který jsem měla v plánu vytáhnout někam už dlouho a teď se na něj konečně dostalo :) Troška jídla, dvacetiminutové loučení se s Kájou a pak šup za kamarády na kávu.  Program večera nebyl zkrátka podle mého gusta, ale i tak jsem si večer užila, poznala jsem i pár nových lidí a blogů a budu se těšit na příští ročník :)

PS: Gratuluju Pétě k vítězství.

PPS: Omluvte to světlo na fotkách, ale lepší zkrátka nebylo.

PPPS: Dočkáte se tutorialu na tenhle look ;) Rozhodla jsem se ho zařadit do mé letošní vánoční série líčení ;)

A ještě poslední poznámka, ať už jste fandili komukoli, nestrhávejte to do nějaké horké debaty a nedejbože do hrubých nadávek, toho už bylo všude dost, mi přijde. A přitom je to naprosto zbytečné.

Read More →