Dnešní Makeup: Sparkle-icious

dm_sparkleicious_01

dm_sparkleicious_03

Už jsem tu jednou mluvila o tom, jak si výrazněji barevné nehty ospravedlňuji líčením. Velmi podobně to mám s nehty tmavými. Jsou pro mě šíleným nezvykem. Přes léto nějak přilnu k barvičkám, ale tmavé nehty nikdy nebyly mou velkou vášní. Až teď jsem si nějak, řekla, že do toho podzimu půjdu po hlavě! Tmavé nehty nevyjímaje!

dm_sparkleicious_04

dm_sparkleicious_05

Zdobené nehty jsou pro mě ještě znásobení nezvyku než u tmavých nehtů. A tady mě máte! Zdobené tmavé nehty, panečku, jak já na tohle přišla? A kupodivu jsem spokojená a cítím se pohodlně. Zvlášť v tomhle líčení, které se nehty inspiruje. Fialová mi vždycky slušela, ale nikdy mě nic ntáhlo k tomu ji nosit. A to se momentálně změnilo! Podobné líčení jsem totiž měla s lehkými obměnami už dvakrát! A to se často neděje, to vy moc dobře víte. :)

dm_sparkleicious_02

Temná fialová s matným finishem je kouzelná oproti zlatým víčkům. Spodní linka je sice výraznější, ale co, žijeme jen jednou, takže trošku barvy nemůže nikdy uškodit ;) Navíc tenhle look klíďo můžu nosit s tmavou rtěnkou a nebo s nahou jako tady. Zkrátka je to momentálně moje velká láska. Až sundám tyhle nehty, pravděpodobně už podobné líčení nenahodím. Ale aspoň se můžu kochat fotkama…

Co vůběc vy a fialová? Přijde mi, že je obecně oblíbená, nevím, co proti ní občas mám. Vypadá totiž vážně dobře!

Read More →