Dnešní Makeup: Last Sunny Day

dm_lastsunnyday_02

Tohle byl jeden z posledních slunečných dnů, které mě tohle léto čekaly. Je to asi dva dny před mým odjezdem do Francie. A nemýlila jsem se, od příjezdu mě žádné prosluněné dny nečekaly. Ale co, vždycky se můžu podívat na tyhle fotky a sluníčko si připomnět :)

dm_lastsunnyday_01

dm_lastsunnyday_04

dm_lastsunnyday_06

Víte, co je ale vtipné, že vůbec nevím, co mám na sobě za makeup. Ale absolutně ne. Nějké zlatavé stíny, velmi teplé s tmavou kolem řas. Trošku klasika, ale za to efektní, co si budeme povídat. Rtěnka byla něco, co leželo na stole a já to ve spěchu popadla. Inu tak nějak líčení vážně v reálném životě. Většina lidí asi není schopná vyjmenovat vše co mají na obličejí včetně přesného odstínu, cen, obchodů, kde věc pořídili a tak podobně. A to se stává kupodivu i mně :D

dm_lastsunnyday_03

dm_lastsunnyday_05

Zvláštní, z líčení na mě dýchá trošku podzimu a troěku léta… Takové to babí léto, přesně to, o co jsem zřejmě přišla, když jsem byla ve Francii. Ale upřímně? I když fotky a atmosféra, která z nich dýchá, jsou úžasné, neměnila bych :D I když to sluníčko bych zpátky brala! Na tom se shodnem, ne?

Read More →