Dnešní Makeup: Rainbow (and) Unicorn

dm_unicornrainbow_01

Co je na tom líčení divně, že? :D Něco tam je jinak. Ne? Podívej se znovu! „No jasně! Ona má každý oko jiný! Jedno má červený ocásek a to druhé modrý! Proboha! Co to zas je?“ Tohle je inspirace natáčením TAGu Barvy duhy a tedy vlastně duhou samotnou. Existuje mnoho tutorialů, jak nasáčkovat celou duhu do linky, ale mně se to nelíbí. Barvy mají strašně málo místa. A tak jsem to udělala po svém!

dm_unicornrainbow_02

Ve vnitřních koutcích obě oči spojuje žlutá, ale směrem ven jdou každá svou cestou. Pravé oko pokračuje přes zelenou až po modrou, levé se mění v oranžovou a následně v růžovou. Musím říct, že mi to ani nepřijde. Nemám v plánu dál líčit každé oko jinak, ale u tohohle konkrétního looku mi to zkrátka sedělo. Pasovalo to k sobě. Možná ne pro každého, ale pro mne ano.

dm_unicornrainbow_03

Původně to mělo být jen na natáčení, ale nakonec mě kamarádi vytáhli na kávu a tak vytáhli i tohle líčení. Upříjmně? Cítila jsem se jako jedorožec, něčím jedinečná. Duhový jednorožec, jaké větší klišé by mohlo být? :D Lidé na ulici si toho ani nevšimli, věřte mi, zas tak revoluční věc to není, většina lidí to ani nepostřehne. Spíše lidé sedící u vašeho stolu po chvilce koukání poznamenají něco typu: „Že máš každý oko jiný?“ A ve finále je z toho milá konverzace :)

dm_unicornrainbow_04

dm_unicornrainbow_05

Co vy, troufli byste si na duhové linky? A ještě ke všemu na každou jinou? Já mám takový pocit, že tohle bude jedno z mála líčení, které do puntíku zopakuji znovu :D

Read More →