Dnešní Makeup: Stripped with green

dm_strippedwithgreen_01

Znáte ty dny, kdy se vám absolutně nechce cokoli vymýšlet, ale máte jít ven mezi lidi a měli byste působit při nejmenším reprezentativně? Vsadím se, že určitě znáte. U mě se to projevuje  černobílým outiftem. S převahou črené, vlastně :D A tak je potřeba celý outfit prozářit.

dm_strippedwithgreen_02

Většinou sáhnu po rtěnce, ale když mám čas, tak si klidně pohraju s očima. Líčení je stále pro mě způsob relaxace. A ano, i takováhle linka na čtvrtou :)

dm_strippedwithgreen_03

Je to v podstatě strašně jednoduchá činnost. Původně měla být linka jen dvojtá, ale nějak se mi linkování zalíbilo, takže přibyli i ty dvě spodní. Tohle extrémní zaocáskování líčení beru jako jednoduchou, ale stále kreativní a zajímavou volbu právě pro ty dny, kdy nevíte, ale chcete něco víc než jen „párty kouřovky“.

dm_strippedwithgreen_04

Provedení je vážně jednodušší než se zdá. První přijde tlustá barevná linka, nemusí to být zrovna zelená, druhá linka bude černá a bude kopírovat tvarem barevnou, jen bude užší. Pod ní uděláte bílý ocásek, který napojíte na spodní vnitřní linku. No a pak už jen zahustíte spodní řasy černými stíny a z nich vytáhnete ocásek kopírující všechny nad ním. Easy peasy, ne? :)

dm_strippedwithgreen_05

Věřte mi, že všechny linky chtějí vlastně jen cvik. Nic víc. Můžete klidně začínat i od spoda, pokud se vám tak budou dobře dělat ocásky. Když budete kopírovat směr spodní linky, tak máte větši šanci, že budete mít oba dva ocásky stejné.

dm_strippedwithgreen_06

A pokud ne, pamatujte, že se na vás nikdy nikdy nedívá dlouhou dobu z příma, aniž byste se pohnuli, takže těžko odhalí menší nedokonalosti a navíc – nikdo nemáme obš dvě oči stejné. To je zkrátka fakt. Zkrátka se musíte líčit podle toho, aby to vypadalo stejně, ne aby to bylo stejné ;)

Co vy a tenhle poměrně grafický look, je to váš šálek kávy nebo jste radši na kouřovky s jemnými přechody?

Read More →