Focení s Adélkou a Bárb: Pinup Girls

Tohle malé rychlé focení u kávy malinové citronády bylo vážně skvělé. Za prvé nebylo moc času, takže jsme se snažily o sto šest, aby vše odsejpalo, a za druhé jak jsme makaly, tak pak zbyl čas si jen tak povídat.

photoshoot_pinup_01

Adélka, fotila Bárb

Holky měly za úkol do časopisu nafotit, jak by ony pojaly pinup styl. Musím říct, že pinup je poměrně svazující téma, alespoň pro mne by bylo. Znáte to, červené rty, uhlazené velké old-schoolové vlny ve vlasech, linky, piha krásy a červený korzetek dopněný o děrované černé punčochy s puntíkatým šátkem ve vlasech.

Pro mě je to naprostá nuda! Nic z toho bych asi nikdy nenosila. A bylo fajn vidět, že i z pinup stylu si lze vzít inspiraci a stále být svá. Holky to předvedly v oblečení, já doufám v líčení.

photoshoot_pinup_04

Bárb, fotila Adélka

Linky byly pro obě dvě samozřejmostí už i proto, že holky je běžně nosí. Jen jsem trošku přitvrdila s tloušťkou. Adélce jsem dopřála trošku té malinové citronády  na rty i tváře. Protože vím, že se v červených a vůbec zářivých rtěnkách necítí, šly jsme na to oklikou. Červené byly tváře. Roztomile zabarvené jako když se červenáte. Rty už jsme jen lehounce dobarvily, aby s tvářemi korespondovaly. Jednoduché. Naopak Bárb je rtěnkový člověk. Ale outfitu vévodila oranžová, tak na rty i nehty připadla oranžovo-korálová. Klasická červená šla zkrátka stranou. Proč se jí držet, když to není váš styl? Stačí se jen lehce inspirovat. Nebaví váš černé linky? Zkuste modré!

PS: U Bárb k té oranžové vypadaly skvostně! Vážně se jich nebojte!

photoshoot_pinup_03photoshoot_pinup_05photoshoot_pinup_02 photoshoot_pinup_06Co vy a pinup, je to váš šálek čaje? A berete trendy za své v plné podobě nebo se jen chytře inspirujete a ohýbáte trendy podle svého?

Read More →