Dnešní Makeup: Check Czech Fashion Show 2013

dm_ccfs_01

Foto: Ondřej Suk

Určitě víte, že nedávno proběhla třetí přehlídka Check Czech Fashion. V krásných prostorách Galerie Národní Technické Knihovny bylo před zahájením úplně narváno, musím říct, že mě to strašně potěšilo! Takže všem zúčastněným moc děkuju!

Pokud chcete vědět, jak to probíhalo vzadu, v backstagi, tak si přečtěte náš společný sloupek s Adélkou :)

dm_ccfs_02

Foto: Ondřej Suk

Co se mého outfitu týče, tak na poslední chvíli jsem odřekla šaty a šla nakupovat s Adélkou. Nakonec jsem zvlola mého oblíbeného leoparda maskovaného hadem. A volné bílé tričko, přecejenom jsem v tom musela pobíhat celý den. A ikdyž mě to možná lehce rozšiřuje, tak jsem se cítila pohodlně a o to jde především.

Líčení bylo jednoduché: lehké kouřovky s khaki-šedivými stíny, konkrétně MAC Greensmoke obohacené o velké linky. A semozřejmě třpytivý vnitřní koutek, na kterém strašně ujíždím poslední dobou. A na rtech samozřejmě moje rtěnka mojí značky GetTheLouk, ale o tom všem se ještě včas dozvíte. Já vám zatím ukážu pár fotek ze křtu :)

dm_ccfs_04 dm_ccfs_05

Foto: Lucie Hamplová

dm_ccfs_03

Foto: Tereza Netoličková, Kulturní Servis Puls

A video z přehlídky, kde ji můžete zahlédnout, když se budete dívat pořádně :) Ale už brzy vás s ní seznámím, nebojte se! Do té doby držte palce ;)

Video: Michael Kaňok