Focení s Adélou Pečlovou a Bárb: Podzimní kolekce

Adéla Pečlová je velmi talentovaná mladá návrhářka šperků. Její kousky přitahují pozornost a z vlastní zkušenosti můžu říct, že její „háďátka“ vyvolávají konvezrace i neznámými kolemjdoucími :-) A o vyvolání pozornosti šlo při vytváření techto promo fotek především.


Co se stylingu týče, já nejsem ta nejpovolanější osoba, která by to měla popisovat. Styling dělala Adélka. Ale jak vidíte, šlo o vrstvení a silné kombinování různých „háďat“.

Makeup tomu musel korespondovat. Já měla ale jeden z nejblbcovatějších dnů za poslední měsíce a, ač je to k neuvěření, zapomněla jsem si odličovací ubrousky. Sice jsem byla sbalená za 5 min, ale tohle mi vypadlo. Věřte mi, mám za to, že jsem je do tašky dávala. Když jsem přijela, málem jsem se zhroutila, ale nakonec jsme to zvládly. Všechny.

Dominantou tohoto podzimního líčení byly oči orámované tmavým obočím. Začínala jsem u hnědých kouřových očí kočičího tvaru a postupně přidávala burgundi barvu, silnější kočičí linky a pod ně urbanistickou stříbrnou linku navozující robotický look. Vše podpořené silnými konturami, které ke konci focení sklouzávaly do zelené a úplně nakonec až ke zlaté


Focení bylo úžasné, hektické, jako každé focení, ale úžasné! Háďata Adély Pečlové jsou nesmírně inspirativní kousky a jsem ráda, že mám jeden doma. Pokud vás její tvorba zaujala, tak vás nasměruju k ní na stránky, kde se v tom všem můžete porochňat. Tak co, líbila se vám háďata a silné líčení?

Foto a následná úprava: Bárb