Dnešní Makeup: Betarayal of Coax

dm_betrayalofcoax_02

Fotky tohohle looku jsem vyhrabala až nedávno. Ale nosila jsem ho koncem května. Zhruba o 14 dní později jsem točila tenhle tutorial, kde v podstatě chybí jen ta fialová linka. Jasně, je lehce světlejší a trošku víc do růžova, ale je založen na dvou nejúžasnějších stínech na světě. Betrayal. Coax.

dm_betrayalofcoax_03

Betrayal je měňací fialová, které jsem ještě nenašla dvojče. Pochází z Vice 2, která se už nedá koupit. Samostatně ji UD zatím nedělá. Takže opravdu omezená věc. Bohužel. Stále u ní nevím, zda je úplně fialová, jestli není namodralá nebo narůžovělá. Možná jí bude podobný stín od MUA v odstínu číslo 9, ale pochybuji, že to bude stejná kvalita, že stín bude máslový a bude na očích fungovat asi jako vílí prach, který kouzlí ani nevíte jak. Až mi dojde, tak asi opravdu ukápne slza. Nejhorší na tom celém je, že už teď je ho tam půlka. Pochybuji, že se dožije dalších Vánoc, svých prvních narozenin.

dm_betrayalofcoax_01

Coax je studená růžová se zlatým třpytem, takže jako swatch působí starorůžově. Na víčku se ale přizpůsobí svému okolí. Vedle Betrayal chytne její růžový lesk a skvěle ladí. Je roztomilá, nevinná, ale umí to rozbalit. A vy moc dobře víte, že přesně takové stíny já mám ráda. Ani Coax se nedá v současné době pořídit samostatně. A také se objevila zatím jen ve Vice 2. Ale najít její dvojče bude určitě jednodušší. Snad. :D

dm_betrayalofcoax_04

Myslím, že je vidět, že jsem si na fialové stíny zvykla, nosím je často a to je ten problém. Protože pak mi stíny dojdou a v případě zde zmíněných miláčků to docela zabolí. Chápu, že od toho tu kosmetiku mám a věřte mi, že mám radost z toho, jak stíny mizí, protože tak jsou konečně k užitku a proto si je kupuji, to celé tam je. Jen prostě nechci, aby došly. A tomu se v případě Batrayal, Coax nebo oblíbené Chanelí paletky v následujícím půl roku pravděpodobně nevyhnu. Jaký produkt budete nejvíc oplakávat vy?

Read More →