TOP 3: Zářivé růžové rtěnky

top3_zariveruzovertenky_04

(Zleva: Pinkini, Vivids 904, RMK 02)

Tahle kategorie se v českých ulicích těší stále větší a větší pozornosti. A to je rozhodně dobře! V létě je to totiž ideální volba – není potřeba se potit pod tunou makeupu, rtěnka, která si vyžádá všechnu pozornost je daleko logičtější volba ;) V tomhle článku vám ukážu mé nejoblíbenější kousky.

Sleek Pout Paint 160 Pinkini

(www.sleekmakeup.com)

Začneme asi tím nejzářivějším, co tu dneska máme na programu. Pinkini je asi ten nejzářivější zástupce v mé kolekci a mám pocit, že tohle je jedna z těch rtěnek, kterou nikdy nedám z ruky, i když vím, že jí je tolik, že ji nikdy nevypotřebuju. Jelikož je to Pout Paint, stačí ho vážně malilinko, plus výdrž je neuvěřitelná, takže téhle krásky vážně nespotřebujete moc. Dokonce bych tady zvážila i nákup do dvojice – pokud vaše kamarádka prahne také po tomhle odstínu, kupte Pinkini na půl, jen jedna nebude mít originální balení, ale co. To stejně nenosíte na rtech. Ale jinak vám oběma tahle kráska zaručí neonově růžové rty. Ani moc teplé ani moc do fialova, prostě perfektní letní párty odstín!

top3_zariveruzovertenky_03

Maybelline Color Sensational Vivids Lipstick 904

(DM, Rossmann)

Vivid Rose je z tria nejsvětlejší, ale i tak poměrně výrazná. Tedy pokud ji nedáte vedle Pinkini, to pak vše kolem vypadá jako přirozený balzámek. Je asi i nejteplejší, ale i tak pevně stojící v růžovém rybníčku. Možná bych ji dala i nálepku „bárbínkovská“, ale to jen v tom nejlepším slova smyslu. Krásná na léto, já sama jsem ji kupovala v létě ve Varech, kde jsem zjistila, že jsem odešla z domu bez rtěnky a to jsem přeci nemohla připustit, že? :D Na rtech je příjemná jako ostatní vividky a výdrž je optimální její krémovosti, možná spíš víc na té držací straně. Určitě je to jedna z nejlepších letních slečen, které jsou dostupné běžně v drogérii.

top3_zariveruzovertenky_01

Rimmel Kate Moss Lipstick 02

(DM, Rossmann)

Tenhle zástupce zářivě růžové rodiny je asi ten nejzastřenější, ale rozhodně ne moc, aby si nedokázal dupnout. Je to taková sofistikovanější růžová, a pokud jste vyznavači podzimu na rtech, tohle je podle mě ideální kompromis mezi letní zářivou rtěnkou a podzimní malinou. Určitě s ní také zazáříte a RKM jsem na blogu mluvila už několikrát. Takže není nutnost se tu opakovat. Je to jeden z původních RKM odstínů, který by určitě neměl být přehlížen.

top3_zariveruzovertenky_02

Pokud jste na rtěnky a sbíráte odvahu na to, je konečně nosit, zářivé růžové jsou nejlepší odraziště. Jasně, můžete na to jít postupně, ale stejně jednou skončíte u nich, tak proč se bránit? Co vy, už jste jim podlehli?