Dnešní Makeup: První Pohoda

dm_prvnipohoda_04

Dnešní článek bude plný Pohody, ale dalo by se napsat i „pohody“. Minulý víkend jsem totiž strávila na festivalu Pohoda v Trenčíně. Pozvala mě tam Mabelline spolu s Beccou s cílem mapovat festivalovou módu. Na festivalu jsem nebyla přes šest let, takže výlet byla poměrně hezká nostalgie. Navíc jsem po dlouhé době takhle někam vyrazila s Marťou, která mi na fesťáku pomáhala fotit. Což bylo super, protože jinak bych vám v dnešním článku nic moc neukázala. Celý výlet byl super, ale poměrně hektický, furt bylo co dělat, takže jsem zvědavá, zda a jak dám do kupy vlog, který jsem se pokoušela natáčet.

dm_prvnipohoda_08

dm_prvnipohoda_12

dm_prvnipohoda_13

Náš úkol bylo fotit slečny ve stylových outfitech a musím říct, že mě většina lidí příjemně překvapila. Dokonce i chlapi. Romantické oblečky, to aby člověk pohledal, ale moderní kombinace kraťásků, crop topů, květin ve vlasech a parky byla velmi oblíbená. Styl, který mně osobně baví. Styl, který ale ten den bylo pro mě nemožné nosit. :D Celé dopoledne v autě a pak rovnou do víru dění. Chvíle, kdy zjistíte, že kufr máte na hotelu a že se tedy nepřevlíknete do skortů, jak jste původně plánovali, že to tričko nevyměníte za tílko na ramínka, byla příšerná. Vedro k padnutí. Super. Aspoň, že ty kalhoty mají díry!

dm_prvnipohoda_05

dm_prvnipohoda_09

dm_prvnipohoda_10

A fouká. Inu, není čemu se divit na letišti. Na jednu stranu jsem za něj ráda, protože člověku není takové vedro, ale na druhou stranu, vlasy člověku šlehají nonstop do obličeje. Konečně jásám, sice nemám kraťasy, ale mám čepici. Doplněk, se kterým se táhne kopa nostalgie, doplněk, který se vrací znovu do módy, doplněk, který zkrotí vlasy a chrání před úpalem. Musím říct, že takhle happy z totálně impulzivního nákupu jsem už dlouho nebyla.

dm_prvnipohoda_07

dm_prvnipohoda_11

dm_prvnipohoda_01

Co se líčení týče, bylo původně laděné k outfitu, který jsem na sobě měla mít původně. Ale funguje i pro tento. Obyčejné kouřovky s modrou linkou. Něco, co jste tady už několikrát viděli. A já se k tomu vracím každé léto. Stejně jako k fuchsiovým rtům. Ty jsem nahodila hlavně po zjištění, že mám s sebou stejnou rtěnku jako Becca a tím pádem musíme ladit! :D

dm_prvnipohoda_02

dm_prvnipohoda_03

dm_prvnipohoda_06

Snad úplně nejvíc jsem nadšená právě z toho, že jsem poznala Beccu, neskutečně milou a především vtipnou mladou slečnu, která to má v hlavě srovnané. S Marťou jsme se smály jejím vtipům ještě v Praze a zařekly se, že jí někdy musíme vytáhnout na kafe, protože nám bude strašně chybět! Bude mi tedy chybět celý tým Maybelline, protože i tam se sešla strašně milá parta, která hází jeden vtip za druhým. Prostě jsme si to vážně užili do sytosti! Co vy a fesťáky letos? Byli jste někde?

  Read More →