Dnešní Makeup: Blue and Copper

dm_blueandcopper_05

Dávno víte, že ráda chodím barvami proti sobě. Oranžová a modrá je kombinace, která zdánlivě nefunguje. Zdánlivě. I když občas ráda nosím jemnou oranžovou rtěnku k tmavě modrým očím, většinou nekombinuji modrou a oranžovou na očích. Naposledy v dubnu 2012. Ano, výhoda bloggera – vše je zdokumentováno, což se občas hodí.

dm_blueandcopper_02

Nicméně to, že Essence zrušila své pigmenty, a ty se následně objevily ve výprodejových stojanech za krásných 10 korun, způsobilo, že se mi doma objevil krásný teplý bronzový pigment. Nádherný odstín, který krásně vytáhne opálení. Až nějaké bude. Trošku jsem se bála, že bude stejný jako ten karamelový, který doma mám a který jsem milovala minulé léto, ale naštěstí tenhle je ještě oranžovější. Prostě pecka.

dm_blueandcopper_01

dm_blueandcopper_06

A tahle pecka skvěle jde k modrým linkám z Etosu. Vyhlídla jsem si je už minule v Maastrichtu, ale měli jen jeden ošklivý vyschlý kousek, nakonec mi je dovezla kamarádka až z Amstru. Ta výhoda mít kamarády všude možně po světě je prostě k nezaplacení. Linky drží jako přibyté, ale bohužel lehce opatlávají řasy díky jejich hustotě, na druhou stranu na pigmentaci si stěžovat nemůžu. Zkrátka a dobře na tohle léto poslouží.

dm_blueandcopper_04

 

Výrazný kontrast oranžovo-bronzové na víčku s královsky modrou linkou je podle mě naprosto úžasný. Napříč mými tutorialy a těmito články je podle mě dobře vidět, že linky vyskakující z líčení mně baví a ne a ne se toho zbavit. Je zkrátka vidět, že léto je tady!

dm_blueandcopper_03

 

Plánuju někdy nad touhle modrou udělat ještě tyrkysovou linku, ale to si necháme na jindy. Kontrasty jsou něco pro mě. V módě, v líčení, všude… Přinutit něco, co zdánlivě ladit nemůže, aby vytvořilo přirozenou harmonii, je krásný pocit a ten výsledek za to prostě vždy stojí. Nemyslíte?

  Read More →