Dnešní Makuep: Blonde vs. Brunette

dm_blondebrunette_05

Neustále tvrdím, že barva vlasů ani ničeho podobného vás v líčení nelimituje ba co víc, ani vám neurčuje, co byste měli nosit a co vám sluší. Za tím si stojím. Pravidla zahoďte za hlavu, musíte se líbit sami sobě. Tečka. Dál prostě není debat.

dm_blondebrunette_04

dm_blondebrunette_02

A s mou hnědou parukou si užívám to, že můžu být občas bruneta. Hlavně doma s ní experimentuju, občas v tutoriálech, občas i venku. Ano, byla jsem s ní venku, jen tak. Spousta známých mě nepoznalo, spousta ani nepoznalo, že je něco jinak. Někteří mi věřili, že to jsou mé nové vlasy, jiní odhalili paruku. Inu sranda. A to já miluju, miluju si z lidí utahovat ať už vlasy, makeupem či oblečením. Ale to vám už asi došlo. :D

dm_blondebrunette_01

Tohle líčení se mi strašně zalíbilo. Nosím ho občas ven i v tmavě modré verzi, tyrkysové, inu skoro jakkoli. Zelená je ale moje nová láska, takže přišel čas to prubnout i v ní. A o zelené se podle mě tvrdí, že jde k hnědým vlasům. Upozorňuji, že tím, že tyhle pravidla popírám, moc je neznám. :D Tak jsem vzala paruku, v té době ještě nevyžehlenou, takže mi moc nesedne, a šla zkoumat, zda je něco jinak, líp či hůř.

dm_blondebrunette_03

Prosím odpoutejte se teď od názorů, zda mi více sluší blond či hnědá, o to tu nejde. Navíc vám říkám, že to je o zvyku, protože takovouhle barvu jsem nosila roky a je to do teď jedna z mých top 3. Přijde vám ošklivá / hezká jen proto, že to je něco nového. Ale zpět k líčení. Já si nemůžu pomoct, mně přijde stále stejné. Stále vypadá dobře, stále je tam pecková ta zelená linka, stále přitahuje pozornost k očím. „Brunetové“ fotky nejsou nic moc, protože vlasy potřebovaly trošku zkrotit, ale jinak je to stále to samé. Takže dál budu tvrdit, že vlasy nic neznamenají, nic neomezují. Jsou tam, ale do líčení moc kecat nemůžou.

  Read More →