Dnešní Makeup: Leather Mrrr!

dm_leathermrr_01

Moje „outfitové“ články jsou vždycky trošku zvláštní. Většinou vzniknou náhodou, respektive řetězcem náhod. Většinou je to něco ve stylu, že nestíhám, jsem nenamalovaná, to, co mám na sobě, mám na sobě jen proto, že jsem někde zůstala absolutně nepřipravená na počasí, a půlku outfitu jsem tedy hledala v autě :D Dneska to není moc jinak.

dm_leathermrr_03

Tohle je outfit z naší první letošní grilovačky venku, kterou vystihuje krásně tahle fotka. Tedy do té chvíle než zapadlo sluníčko a přišla brutální kosa, ve které jsem seděla zabalená ještě do mikiny a dalších dvou dek. :D Ale to není ani tak podstatné. Outfit vzniknul totální náhodou, jak už jsem řekla.

dm_leathermrr_02

Jela jsem domů po vyřizování několika schůzek a trápil mě neskutečný hlad. Doma nic, protože jsme s přítelem hlídali střídavě zvěř u mých rodičů a následně u jeho. Takže mi zbývala nějaká rychlovka, a to si vždycky vzpomenu na zelené kari na Arkádách. A tak jsem se stavila po cestě tam, „omylem“ narazila na bundu, kterou už dlooouho sháním. A během pěti minut koupila roztomilé tričko s kočkou a výstižným „Mrrr!“.  A znáte to, něco si koupíte, tak to musíte ukázat světu, že ano? Proto mi boty s outfitem neladí, jak bych chtěla, ale prostě tyhle jsem s sebou u přítelových rodičů měla. To je holt krutej život. :D

dm_leathermrr_04

Makeup byla taky smutná kapitola. Naši se vrátili z Francie a máma mi přivezla zlaté krémovky od Bourjois, konkurenci maybelliňáckých Color Tattoo. Jinak jsem u přítele měla opravdu jen pár nezbytností. A tohle Color Edition, jak tomu Bourjois říká, jsem našla v kabelce. Tak jsem přes něj dala prsty do důlku trošku bronzeru a bylo. Jak říká moje kamarádka: „Žádné sraní s mladou paní!“.

dm_leathermrr_05

Hodně mi to připomíná můj nedávný článek „Když se to sejde“, který doprovázely podobné pohádky. Zkrátka někdy, se to sejde, někdy nečekaně konečně koupíte bundu, kterou už roky sháníte, někdy máte s sebou foťák místo pořádných bot, někdy v kabelce najdete zlaté stíny, které se vám přesně hodí! Život je krásně nevyzpytatelný!

  Read More →