Pohodový Pátek: Jarní úklid botníku

vlog_botnik

Každý boty vnímáme jinak, každý vnímáme jinak jejich ceny, jejich množství, jejich nutnost i to, jak moc se nám zdají a nezdají obnošené. Já vím, že nejsem natolik zodpovědná v péči o ně, proto ráda boty střídám a neinvestuji do nich tolik peněz. Samozřejmě, že mám / měla jsem v botníku nějaké ty výjimky, ale tak to prostě je.

Vyklízení botníku mě za život potkalo asi 2x v životě, tohle je mé „po třetí“, takže jsem do toho šla opravdu po hlavě. Pokud jsem boty minulý rok nenosila, tak musely z domu, tvrdá láska bych tomu říkala.

Vím, že mi v botníku chybí fakt zimní boty stejně jako nějaký ten pěkný fakt letní pár, ale to jsou prostě typy bot, které se mi z principu nelíbí, takže se těžko pořizují. V mých letošních zimních jsem přežila i Livigno zahalené do tří metrů sněhu, ale jako pražák prostě úplně zimní boty tolik nepotřebuju. Díky bohu, říkám si, když se vidím :D

Nicméně vás vyzývám do podobného úklidu a určitě se se mnou podělte o jeho výsledky!

PS: Ve videu říkám „letos“, ale většinou myslím „vloni“, protože opravdu v březnu 2014 ještě nemůžu mluvit o létě 2014 :D Ale chápete, jak to myslím…? ;)

  Read More →