Dnešní Makeup: Spotted – Polka Dots at Google!

dm_spottedpolkadots_05

Nedávno jsem se byla podívat v českém Googlu. Prostředí šestého patra a prosklených stěn mi nedalo a tak nějak jsem v něm musela tyhle fotky pořídit. Znáte to, pořídíte si novou věc a musíte jí světu hned ukázat, děj se, co děj. Jo! Tohle je přesně ten případ!

dm_spottedpolkadots_02

Tyhle nové puntíkaté tenisky jsou podle mě jedna z nejroztomilejších věcí na světě! Což potvrzuje i fakt, že máma si je hnedka druhý den po mně pořídila v béžové. Venku se to ten den tak divně honilo, chvilku byla kosa, chvíli vedro, takže jsem shazovala a nahazovala kabát jak blbeček asi třicetkrát za den. Jak já potřebuju tu černou koženou bundu!

dm_spottedpolkadots_04

dm_spottedpolkadots_03

Miluju párovat rtěnky k jistým kouskům oblečení, to ale pro vás není novinka, za to málokdy mixuju vzory, řekla bych. Vzorům se většinou vyhýbám, zkrátka mě to k nim netáhne. Ale puntíkaté tričko připomínající střihem nemocniční košili bylo výjimkou. Asi stejně jako ty boty. A proto je miluju k sobě.

dm_spottedpolkadots_01

Vím, že se najde spousta lidí, kterým bude tahle kombinace strašně mlátit, kterým nebude ladit, ale to je přesný opak toho, co vidím já. Já jsem z toho opravdu nadšená, jen bych si přála, aby to venku bylo jen na vestičku, to by dalo tomu všemu už jen třešničku na vrch. ;)

Co vy a puntíky? Jsou na vás dětinské nebo vám přijdou sladké?

Read More →