Dnešní Makeup: Když se to sejde!

dm_kdyzsetosejde_03

Dneska to nebude moc o makeupu a hnedka vysvětlím proč. Tohle jsou fotky z minulého týdne, ze dne, kdy se to všechno nějak sešlo. Za prvé jsem prala prádlo a vzhledem k tomu, že jsem majitelkou dvou džínů (po tom, co jsem si po pěti letech úspěšně koupila ty světlé), když peru tmavé, kam občas z lenosti přihodím i ty světlé, nemám co na sebe. Ale to není taková ta ženská výmluva, já opravdu pak nemám půl dne, než se to vypere a uschne kalhoty. Toť krutá realita.

dm_kdyzsetosejde_01

A tak jsem sáhla po těchto miláčcích, které spousta lidí z duše nenávidí a já stále nechápu proč. V mé hlavě jsou to neskutečně krásná odl-schoolová elegantní kopýtka z neuvěřitelně lehkého hedvábného materiálu. Co by člověk měl chtít víc?

dm_kdyzsetosejde_05

Ovšem ty potvory vyžadují aspoň tak devět centimetrů pod patou a vzhledem k tomu, že jsem měla jet jen ke kamarádovi do restaurace slavit svátek, byla to obuv dostačující. Žádný prdění se s ničím. Druhý den od přítelových rodičů hezky domů, nikde žádná zdržovačka, žádné courání, honem domů umýt ty mastné vlasy.

dm_kdyzsetosejde_04

Jenže! Vzpomněla jsem si, že si potřebuju koupit tenisky. Ok, tak narychlo jen do sportu v Letňanech. Nenamalovaná s mastnou hlavou, čert to vem, ale hlavně s letním outfitem. Ovšem sešlo se i počasí – bylo krásně. Nakonec jsem jela ještě k Adélce si vyzvednout balíček z Manga, kde jsme hodinu kecaly před barákem. A ani ve stínu mi lodičky a letní kalhoty nevadily. Ano, tomu říkám šťastný den.

dm_kdyzsetosejde_02

Na rtech mám trošku nějaké rtěnky, kterou jsem našla v autě, a jinak se schovávám za brýlemi. Člověk se z toho prostě musí umět vyvléct, když se to takhle sejde. Já se jen modlím za další takové lednové dny. Prosím!

  Read More →