TOP 3: Červené rtěnky

top3_cervenyrtenky_01

Zprava: Dermacol, RMK, Sleek

Tak trošku nový koncept článků tady na GetTheLouk, ale nejde o nic extra převratného. Půjde o takové malé shrnutí mých oblíbených produktů v rámci nějaké skupiny. Dneska půjde o oblíbené červené rtěnky. Takové ty klasičtější odstíny. Typické střední červené. Musím uznat, že vánoce mají na mě stále vliv v mém výběru. Neříkám, že se můj výběr časem trošku nezmění, ale teď jsou moje nejoblíbenější červené tyto:

Dermacol Longlasting Lipstick (08)

(Rossmann, asi 129,- Kč)

Poměrně studená červená, vedle ostatních lehce do růžova, ale na rtech se tváří čistě červeně. Ze všech tří je asi nejmatnější a vydrží dostatečně dlouho, aby dala párty. Mluvila jsem o ní zde a v tomto videu se těšila spoustě komplimentů. Je to jediná červená, která dělá moje zuby lehce bělejší. A že mi rukama prošla spousta červených rtěnek se studeným podtónem a všechny dělaly prd. Moc na to nejsem, žluté zuby mám, vždycky jsem měla, to je holt krutej život. Nejlepší taktika je, se s tím smířit a mít se ráda se všema nedokonalostmi. Ale musím říct, že tuhle rtěnku nosím ráda právě i proto, že moje nedokonalosti přeci jen trošičku zmírní… ;)

top3_cervenyrtenky_02

Rimmel Kate Moss Longlasting Lipstick (01)

(DM, asi 129,- Kč)

O těchto kráskách obecně jsem psala už jeden článek. Nula jednička je krásná temnější teplá červená. Ideální kandidát na firemní večírky, večeře, divadelní představení, zkrátka všechno lehce formálnějšího rázu. Já z ní cítím na rtech sofistikovanost a eleganci. Zkrátka krásný odstín, který za to určitě stojí.

top3_cervenyrtenky_03

Sleek Pout Paint (157 Pin Up)

(http://www.lovelyhair.cz)

Pout Painty jsem si zamilovala, Pinkini, který byl můj první, se stal mou velkou láskou nejen pro svou dokonalou barvu, ale i skvělou výdrž. Pin Up trošku s kvalitou pokulhává, je lehounce vodovější, ale vzhledem k síle Pout Paintů je to stále neuvěřitelně silně pigmentovaná pastička, které stačí minimální množství. Vážně, velikost lněného semínka je až až. Barva je jak jméno naznačuje – typická pin up červená – střední, spíše na té tmavší a studenější straně. Prostě červená pro každou událost, ať už formální večer nebo jen obyčejné nákupy.

top3_cervenyrtenky_04

Červená rtěnka je klasika a to je přesně její výhoda. Je naprosto jedno, co je to za akci, ale s červenou na rtech zazáříte. Navíc takovou rtěnku budete moci nosit i za pět let, protože nikdy nevyjde z módy. Věřte mi, jednu takovou doma mít musíte ;) Jaká je zatím ta vaše nej?