Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Yearly archives "2012"

172 Articles

Co jsem dostala pod stromeček? 2012

nan_vanoce_01
Snad nejžádanější video je tu! Všem jsem vám ho slibovala a teď se konečně můžete pokochat. Letos jsem byla extrémně hodná, protože těch dárků je jak soli! A jeden lepší než druhý! Určitě mi ale prozraďte, co jste dostali vy!? Protože miluju číst o vaší kosmetice a vašich zkušenostech :)

Read More →

Odhalování prosincového Senzaboxu 2012

senzabox_prosinec_01

Hmm, minule se moje Se zaboxové video netěšilo vlně ohlasů. Proto vás varuji předem, já zkrátka nebudu nadšená z věcí, ze kterých nadšená nejsem. Myslete si samozřejmě, že jsem namyšlený snob, kterému nic není dost dobré, ale já čistě sdílím jen svůj názor.

Tento box byl určitě lepší než ten listopadový, o tom žádná, ale i tak žádná sláva. Celé se to odhrávalo ještě před tím, že jsem zjistila, celé to haló ohledně onoho tamvého Dermacol makeupu. Lidé si stěžovali a Senzabox jim prakticky řekl, že jim nic není dobré a že si nemají stěžovat, že chyba je v nich, že se jim nelíbí. Tak to pardón, přátelé! Tohle chování k zákazníkovi mi příjde vysloveně nedospělé. Lidem se stále něco nelíbí, to je naše přiozenost už od doby pravěkké a je to zapříčiněno čistě obranným reflexem. Zvykněte si a dělejete byznys a dělejte ho profesionálně. Omluvte se a neříkejte, že ho vybírala slečna, která líčí hvězdy v televizi. A co já jako? Si mám pak sednout na zadek a vypadat jako Borhyová, která většinou připomíná spálenou mrkev? Tohle chování se zkrátka nenosí. A dokázalo to jen to, že Senzabox si opravdu nekoupím alespoň do příštích Vánoc.

Já stavím chování k zákazníkům velmi vysoko. Ostatně znáte historku Lou a MAC. za své peníze chci 100% servis a produkty. Ne míň.

senzabox_prosinec_02Ilustrace onoho makeupu, který sedne všem. Já bych ho tedy své pleti neprosila :)

Nicméně určitě řekněte, jak se vám váš Senzabox líbil a co byste z téhle krabičky krásy chtěly domů vy? :)

Read More →

CCF: Otevíráme Vaše skříně: Lou

A je to tu! Už dlouho jsem vám slibovala Skříň, malý projekt Check Czech Fashion, kde budu hlavní aktérkou já! No, víte, že já přes oblečení extra nejsem, ale i tak se tam móda rozhodně objeví.

Focení jsem si strašně užila! A bylo neskutečně zábavné a zhotoveno v poměrně uctihodném čase několika hodin.

Rozhodně se můžete těšit na víc fotek, hlavně takových těch backstageovek :) Které já osobně vždycky miluju.

Každopádně si teď honem jděte přečíst tu Skříň!

Třpytivé Vánoce 2012: Líčení ke Stromečku / Stromečkem Inspirovaný Makeup Tutorial

trpvan_stromecek_01trpvan_stromecek_02No nebudeme si nic nalhávat – chvilky kolem stromečku jsou ty nejhezčí a nejdůležitější, co se Vánoc týče. Nevím jak u vás doma, ale u nás se u toho vždycky strašně nasmějeme a úplně to vytěsní to, co jsem dostala, takže to pak lovím v paměti.

Tohle líčení plánuju nahodit právě na tuhle slavnostní chvíli. Asi i s tričkem :) Prostě miluju, jak oči ladí ke stromečku a když zamrkáte, tak to vypadá, jako když se třpytí rozsvícený stromeček ve vodním odrazu! Zkrátka a dobře tohle je moje už dlouhou dobu oblíbené kombo, tak ho určitě zkuste! ;)

Read More →

Seznamte se s mojí mamkou / Mother TAG

Tak je to tu! Video s mojí maminkou, které je po Boyfriend tagu to nejžádanější na  GetTheLouk. Jak vidíte, umíme si užít srandu. Možná bych i kousek přisoudila tomu, že mám mladou mamku, ani ne před měsícem jí bylo 41, pro zvědavce :)

Jinak, ano, své mámě říkám jménem už od mala i přesto, že to je moje biologická máma, což je asi lehce poznat, protože jsem si zkrátka podobné nejen vzhledem :)

Video se docela těžko stříhalo, protože prostě mluvíme spolu a přes sebe. :D Holt si máme co říct no :) Doufám, že se vám video s mojí mamkou líbilo, my jsme si ho totiž strašně užily :)

„Je vlastně super, že nemusím nic zkoumat po internetu, co by mi mohlo sedět a co je kde nového, Lucka to vyzkoumá za mě, doporučí nebo naopak vyvrátí, řekne kde to sehnat nebo to rovnou dostanu zabalené pod stromeček :D“

– Mirka

Read More →