Inspirace dle Lady Gaga Hello Kitty Anime Eyes: Vanesa

Víte, že miluju, když mi posíláte vaše výtvory! Je to taková malá odměna vidět, jak někdo pochopil mé poselství. Zvlášť když si to někdo přetransformuje podle své chuti a fantazie. To je zkrátka k nazeplacení.

„Líčení a kosmetiku miluju a baví mě!“

Dneska tu mám pro vás výtvor třináctileté Vanesy, která šla se svou kreativitou na trh. Inspiraci jí byl můj první halloweenský tutorial podle focení Lady Gaga á la Hello Kitty. Já bych řekla, že to zvládla bravurně. Přidala lesklé metalické stíny přes černou na namalovaném oku, což mu dodalo na plastičnosti. To je super tah, i když by toho stínu stačilo možná menší množství. Trošku lituju, že to nanapadlo mě :-D Linka by mohla být přesnější, ale to je čistě technická otázka cviku. Nic víc. Možná jen víc zvýrazněné obočí by celé oči tak nějak spojilo. Ale i tak klobouk dolů!

„A na líčení jsem použila: Makeup-Rimmel Stay Matte, korektor Miss Sporty, pudr Rimmel Stay Matte, bílou tužku Basic, řasenku One by One, tekuté linky Miss sporty, tužku na obočí Gabriella Salvete, Duo očních stínů Essence, zelený stín Essence, rtěnka Rimmel Kate Moss-odst. 05“