Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Dnešní Makeup: Python

dm_python_01

Stín Python je jeden z nej tmavých teplých hnědých snad vůbec. V Garden of Eden paletce je takový, jako by tam skoro ani nepatřil. Je tmavý, oříškový, moc teplý, zlaté podtóny se v paletce sice sem tam objeví, ale ne v takhle teplém základu.

dm_python_02

Paradise On Earth, který je vedle je daleko fialovější a tak nějak bližší tomu, co se mě na běžné nošení líbí. Nějak tíhnu k těm růžovým, nafialovělým á la Naked 3 barvám. Python je opak, je něco jako hodně teplé štěně. Sám o sobě udělá na očích nádherný efekt, zvlášť doplněn o zářivě růžovou rtěnku. Trošku zlaté do vnitřních koutků ho lehce probudí, ale jinak k němu vážně nepotřebujete parťáka. A jsme už asi po sté u toho, kéž by Sleek dělal mona.

dm_python_03

Takovou krásnou veselou „hovínkovou“ hnědou by měl mít doma každý, tečka. Jen mě občas štve, že ji nevenčím tak často, stejně jako štěňátko. Prostě občas tyhle barvy upadnou do zapomnění díky oparu nudy, který se nad nimi občas může vznášet. Pak je člověk znovu vyzkouší a klepe si na čelo, kdykoli někdo v jeho blízkosti řekne „nudné“. Ach, ten koloběh života.

 

damska moda, jarni trendy

 

NA SOBĚ MÁM:

Obličej:

L’Oreal Nude Magique Eau de Teint (100 Porcelaine) [http://www.feelunique.com/]

Catrice Camouflage Cream (010) [Rossmann, 100,-]

NYC Smooth Skin Pressed Face Powder (701A Translucent) [Rossmann, 89,-]

Alverde Tvářenka (03 Pretty Terra) [Dm, 99,-] *

Chanel Illuminating Pwder (LE: Spring Collection 2013) [€54]

Oči:

Sleek Makeup i Divine Garden Of Eden Palette (LE) [http://www.lovelyhair.cz/]

Chanel Volume de Chanel Mascara (Noir) [Sephora, asi 900,-]

Rty: nic

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

KEEK: GetTheLouk (http://www.keek.com/Getthelouk)

 

PROGRAM, VE KTERÉM STŘÍHÁM VIDEA: VideoPad, Adobe After Effects

TOČÍM NA: Canon PowerShor SX30 IS

FOTÍM NA: Sony Alfa 100, objektiv Sony 3,5 – 5,6 / 18 – 70

 

MÁŠ OTÁZKU OHLEDNĚ BLOGU JEHO ZALOŽENÍ VEDENÍ A TAK PODOBNĚ?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=2674

 

ZAJÍMÁ TĚ, KDE NA VŠECHNO BERU PENÍZE?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=1997

 

MÁŠ POCIT, ŽE PRODUKT ZBYTEČNĚ HANÍM ČI NAOPAK CHVÁLÍM?

Mrkni sem: http://getthelouk.com/?p=2103

Comments ( 16 )

 1. / ReplySky
  Naprosto úžasne! :) PS: Tie tiene ti pristanú moc. :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Díky! ;)
 2. / ReplyRoo
  Wow! Tak to je luxusní! :) Gratuluju k Olomouci! ;)
  • / ReplyGetTheLouk
   Už Olomouc jo? Panečku! Díky!
 3. / ReplyNielaD
  Ahoj Lou krásné pojmenování hnědé ...když nevíte co by tak skončíte ,,hovi,, ano tato hnědá vše zachrání a sluší všem :-) včera jsem si pořídila ve výprodeji essence pigmenty v ,,čokohovi,,se stříbrnýma odleskama za 4,90 no nekupto, ikdyby jen kvůli tomu pudélku co se hodí do kabelky na trošku pudru. Jak si spokojená z botkama z Topshopu? hledám tento typ včera jsem si zničila na duhové akci svoje boty na běhání s dětma chytila nás v parku velká bouřka (měla jsem mokré i myšlenky) a boty to díky lýkové platformě vzdaly...
  • / ReplyGetTheLouk
   Essence stíny - to jsem zvědavá. Vtěšinou je to docela porod. Dá se, ale dře to. Jó, kdyby ten sleek udělal ty mona! :D S botama jsem spokojená, ale v bláte v nich neběhám (i když dvakrát už takovou procházku přežily ;) :D)
 4. / ReplyZeldaMartina
  Tato hnědá je moc pěkná. Hnědé stíny byly dříve mé nejoblíbenější. Dnes mám, podobně jako ty, ráda růžové a fialové odstíny.
 5. / ReplyBeat
  Přesně takovýhle odstín jsem koupila tetě k narozkám :) Její pleť má trošku bronzový podtón, takže jí krásně ladí. A Tobě taky strašně sluší :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Takováhle barva je super právě i jako dárek - jak umí hrát sólo i s ostatními, tak je vážně skvělá! Dobrý výběr ;)
 6. / ReplyŠárka
  Ahoj, moje dnešní story: přemýšlela jsem, jak se rychle nalíčit a tak si řikám že jsem dneska viděla článek u Lou s pěkným líčením, tak že to zkusím i když fakt takhle pěknou hnědou nemám (nejbližší jsem našla v paletce Storm od Sleeku, vlevo dole, ale není tak pěkná). A pak jsem tam dala tu zelenou linku co jsem na těch fotkách taky viděla (!!!), i černej ocásek na konec zelené linky. A bylo to fakt pěkný!! Ovšem před chvílí jsem opět koukla na článek a došlo mi, že jsem nechtěně zamotala dvě líčení dohromady:D Hnědou jsem si pamatovala správně, ale zelená linka byla u včerejšího líčení s šedými stíny:)) To je tak když dáváš dvě líčení dva dny po sobě:)) Jenže to bylo fakt pěkný, určitě ještě někdy použiju!! Šárka
  • / ReplyGetTheLouk
   No a co? :D Takhlle vznikaj ty nejlepší looky. Mám za to, že s podobnou historkou jsem psala už jeden článek - http://getthelouk.com/?p=2608 :D Mám to stejně občas, ale co? Hlavní je, že to ladí, člověk se v tom cítí dobře, co je komu do toho, zda tam "má" být hnědá nebo šedá ;) Jinak dobře, začnu psát méně článků, poznamenám si to tu ;) :D:D:D
   • / Šárka
    Opovaž se:D
   • / GetTheLouk
    Dobře, beru zpět :D
 7. / ReplyJola :)
  Tak tenhle make-up ti neskutečně sedí! Vždycky se mi na tobě líbily výrazné odstíny ale poslední dobou jsem spíš na kouřové,tmavší,hnědé nebo nahé líčení. Podle mě ti sedne jako ulité! :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Děkuju!
 8. / ReplyMisha
  Do té hnědé jsem se zamilovala :D

Leave a reply

Your email address will not be published.