Líčení a fantazie nezná mezí!

GetTheLouk - kosmetický nadšenec a beauty kanál, který 2x týdně přináší nové recenze kosmetiky a líčící tutorialy.

Youtube Instagram

Nové vlasy? Prodloužení Vlasů Update | Pohodový Pátek

Už to bude rok od té doby, co jsem si nechala prodloužit vlasy. Jak vidíte, nechala jsem si je na chvilku sundat, ale ta nejlepší věc na tom je ta, že si je kdykoli můžu zase nechat nasadit a mám najednou dlouhý vlasy. Absolutní svoboda! Nevím proč mě to nikdy předtím nenapadlo, že vlasy můžu střídat jako ponožky. Ani nevíte, jak moc se na to těším!

Každopádně je mi jasné, že spousta z vás uvidí prodlužování jako rozmar, jistě není to nic životu nutného. Ale vlasy stejně jako líčení umí povzbudit sebevědomí už jen tím, že se samy sobě více líbíme. A na tom by to mělo stát, takže za mě proč ne? Žijeme přeci jen jednou, ne? ;)
PRVNÍ VIDEO O PRODLOUŽENÍ:

http://getthelouk.com/?p=5842

UPDATE PO PŮL ROCE:

http://getthelouk.com/?p=6358

 

ODKAZY:

http://www.prodluzovani-ultrazvukem.cz/

http://www.amazon-keratin.cz

https://www.facebook.com/narovnani-vlasu

http://horke-nuzky.cz

http://www.brazilsky-keratin.cz

 

NA SOBĚ MÁM:

Nehty: Rimmel – Lose Your Lingerie [DM, 59,-] *

 

Ceny v závorkách jsou pouze řádové a orientační, je tedy možné, že se budou od reality lišit třeba i o několik stovek.

Pokud v závorkách cena uvedena není, nepamatuji si ji a nevím ji.

 

Obchody uvedené v závorkách jsou ve většině případů obchody, kde jsem kosmetiku pořídila já, nemusí to být jediný nebo nejlevnější obchod, kde se dá kosmetika pořídit.

 

Zkratka „LE“ v kulaté závorce znamená Limitovaná Edice. Tím pádem bylo zboží nějaké kolekce k dostání po omezenou dobu, je tedy možné, že v současné době už nebude k dostání.

 

* Produkty označené hvězdičkou (*) mi byly zaslány buď PR zastoupením značky popřípadě e-shopem (ten je následně uveden v hranaté závorce u produktu) výměnou za recenzi. To, že mi produkt byl zaslán, nemá na mé používání tohoto produktu jakýkoli vliv.

 

FACEBOOK: http://www.facebook.com/GetTheLouk

INSTAGRAM: GetTheLouk

 

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: http://getthelouk.com/?page_id=10

FOŤÁK: Canon EOS 700D, objektiv Canon EFS 18 – 55 a 55 – 250 STM

EDITUJU VE: iMovie

Comments ( 17 )

 1. / Replylady Lianna Ellusive
  Dorůstání vlasů je u mě poměrně brutální challenge. Oškubávám si konce, tak když mi trochu odrostou, stejně musím konec ustříhnout, protože to vypadá děsně :-) Ale snažím se :-)
  • / ReplyGetTheLouk
   No třeba by to prodloužení pomohlo ;)
 2. / ReplyNickname ( required )
  Ahoj Lou, Krásný update, taky mám prodlužko, ale ne stejnou metodou jako ty, keratin mi prostě nesedí, chci se zeptat, budeš něco dělat s tou příšernou ozvěnou? Já nechci rýpat, to ne, ale právě kvůli ní nemohu tvá videa z nového bytečku dokoukat do konce, protože to prostě ruší :( Děkuji Lenča :)
  • / ReplyGetTheLouk
   Budu, ale věř mi, že to není jednoduché. Prostě nejsem kouzelník ani nemám kířdla, takže v tuhle chvíli jsem fakt bezmocná. Nábytek tu je, otevřené dvěře mám, dokonce jsem zkoušela i okno, ale prostě nic nepomáhá. Upřímně, teď jsem ve stádiu, kdy mám chuť si jít skočit, protože nevím, jak to tu udělám :(
   • / kubajda
    Mě osobně to ve videu nějak extra neruší (tak nevím, jestli jsem jen míň citlivá nebo nahluchlá :D). Co zkusit přidat do místnosti při natáčení nějaký závěs? Stojan, kam si někdy věšíš pozadí máš, ne? :)
   • / GetTheLouk
    No to teď nepotřebuju. Z8věsy nechci, časem budou žaluzie, ale zas prostě nechci oblepit zdi krabicema od vajíček, prostě to chci mít furt hezký :D
   • / kubajda
    Myslela jsem právě, jestli bys nenašla nějaký závěs, co tam prostě nahodíš na stojan, jen když půjdeš natáčet.
   • / GetTheLouk
    No stojan nemám a právě tohle nechci. :( Ona to zas není obří místnost a ž takhle tam ty světla a stativy zavazí. Se stojanem bych se už vážně zbláznila :( Řeším obrazy a různé blbosti na zdi, i když se mi to teda taky moc nelíbí :D
   • / lee
    Udelej si dva hacky na stenu/strop a ten zaves z nejakyho trosku tlustsiho materialu tam muzes zavesovat/odvesovat podle potreby...imho stacil by na jednu stenu aby aspon trosku ten zvuk pohltil.
   • / GetTheLouk
    Vím, ale to je prostě to, co nechci. :( Původně jsem takhle chtěla pozadí, ale teď uplně nevím... No prostě uvidíme jaký ústupky budu muset udělat:(
 3. / ReplySuzy
  Úžasně jsi prokoukla, za mě tomuhle dávám THUMBS UP! Jsi krásná! ♥ THE KAWAII PLANET
 4. / ReplyMirage13
  Já to jako rozmar nevidím, i když já na vlasy nešáhnu dokud mi to jakš takš sluší :D respektive už přes rok a půl jsem si nestříhala dlouhé vlasy co mám vzadu, ale ty kratší kolem obličeje vždy zastřihnu, zvětší to objem a nevím, cítím se v tom asi líp :). I o barvení jsem přemýšlela, ale já jsem tak děsně líný člověk, ideálně, kdybych se nemusela česat vůbec, takhle teda jsem ochotná jim věnovat těch 10 minut denně, ale dobarvovat odrosty nebo vlasy celé, to teda nevím. To samé s žehlením, někdy na základce jsem si vyprosila k vánocům žehličku na vlasy, že se budu žehlit po vzoru mých spolužaček, no dopadlo to tak, že tu mám žehličku do teď v šuplíku, třeba jednou bude mít premiéru, ale s věkem se mi vlasy samy mírně vyrovnaly a už to nějak nebylo potřeba. Na základce jsem měla chemlon vlasy s kudrlinkami a děsně se mi to nelíbilo, stejně jako pihy, které teď miluju. Prostě hrozná ženská :D.
  • / ReplyGetTheLouk
   Ne, člověk to musí mít jako lásku, musí to mít jako koníček, jinak to dělat každý den nemůže, to by ho zabilo. Teda aspoň mně! Když na to nemám náladu, tak to nedělám. Třeba teď mám mastné vlasy až hanba, ale prostě nikam nejdu a čančat se mi nechce, takt o bych se s tím prděla? :D ;)
 5. / ReplyM*
  Super! Cca 4 roky nosim krátké vlasy....tmavé, blond, zrz, opět blond! Už dlouho bojuju s myšlenkou, že si necham dorůst mikádo....ale kdo chce žít s tou "debilní" délkou, která nejde nijak upravit? Ale po tomhle videu jsem asi rozhodnutá :o) Chci mikádo! Chci medovou barvu, ne platinovou blond, a chci mikádo bez ofiny, který bude každej obdivovat :D :D
  • / ReplyGetTheLouk
   Pokud budeš mít o kousek delší než já, tak sním uděláš právě všechno. Z achvilku mi to tam doroste a tzo pak bude tanec :D Jinak držím palce, tjak to píšeš - zní to skvěle!
   • / M*
    Jé, já sem to napsala blbě....tou "debilní" délkou jsem myslela období, než krátké dorostou do požadované délky :o) Tvoje mikádo mi přijde ideální, hrozně se mi líbí jak barva, tak střih. Mně se to ke všemu vlní, ale to by zachránil keratin. Moje kadeřnice vlasy myslim neprodlužuje, ale ji šikovná, tak to budem muset nějak vymyslet....
   • / GetTheLouk
    Aháá! :D No tam mi právě pomohlo prodlužko ;)

Leave a reply

Your email address will not be published.